Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Reserved, Małgosia Bela i…Krystyna Czubówna, czyli trio doskonałe

Reserved nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje nas kampanią na najwyższym poziomie. Tym razem marka z koncernu LPP do współpracy zaprosiła Małgosię Belę, która…nigdy nie brała udziału w kampanii polskiej marki.
.get_the_title().

Reserved kolejny raz zaskoczyło ciekawą i piękną kampanią. Cieszy nas też, że po romansie z Kate Moss, czy Cindy Crawford przyszedł czas na polską top modelkę: Małgosię Belę, której ponadczasowa uroda jest remedium na pędzące social media i migające, ciągle nowe twarze, błyszczące na firmamencie przez ułamek sekundy. Najnowsza kolekcja Re.Design taka właśnie ma być. Ponadczasowa w swojej prostocie. Kolekcja Re.Design to limitowane propozycje od Reserved, które zachwycają wysokiej jakości wykonaniem i projektami, które nawiązują do aktualnych trendów. Dlatego też znajdziemy w niej zarówno romantyczne, zwiewne sukienki, jak i eleganckie kreacje wykonane z delikatnych, zmysłowych materiałów.

Nie brakuje ażurowych sweterków, które w tym sezonie biją rekordy popularności, ani nowoczesnych pastelowych garniturów, które przyklaskują sylwetce współczesnej kobiety. Znalazło się także miejsce dla ludowych inspiracji i delikatnych wzorów przywodzących na myśl tradycyjne printy z mniejszych krajów Europy Wschodniej. Tym razem inspiracją były nadbałtyckie krajobrazy, a także folklor Łotwy i Estonii, ich krajobraz i natura.

Kolekcja powstała z przyjaznych środowisku materiałów: z bawełny organicznej, tencelu i „wegańskiego jedwabiu” – czyli cupro.

Zdjęcia wykonane przez duet Wunsche&Samsel umiejscowione są w pięknym portugalskim plenerze, gdzie natura staje się spójnym tłem dla propozycji polskiej marki. Małgosia Bela zachwyca jak zawsze swoją subtelną i nienachalną kobiecością oraz charyzmą, jaka charakteryzuje modelki najwyższej klasy.

Zachwyca również krótki filmik Barta Pogody, w którym gwiazdą jest Krystyna Czubówna, recytująca znaną wyliczankę, tym razem w nieco odmienionej wersji „łoś, łoś, Gosia Bela, Gosia Bela, konfacela”. To dopiero przedsmak całej kampanii, ale jedno i drugie gwarantuje powrót do sielskiego i powolnego czasu dzieciństwa, beztroski i ciepła letnich dni.


 

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved/Wunsche&Samsel

FASHION