Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Rihanna pracuje nad własną linią bielizny pod logiem Fenty

Po sukcesie linii odzieży Puma Fenty i kosmetyków Fenty Beauty przyszedł czas na bieliznę – gwiazda pop z Barbadosu pracuje nad kolejnym projektem.
.get_the_title().

Po sukcesie linii odzieżowej Puma Fenty i spektakularnych pokazach na Fashion Week, Rihanna zabrała się za tworzenie własnej marki kosmetycznej. Na punkcie Fenty Beauty oszalało wielu, a jej podkłady i rozświetlacze sprzedawały się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego więc, że internet zawrzał na wieść o nowym projekcie Barbadoski.

Według doniesień Rihanna pracuje nad własną linią bielizny. Patrząc wstecz na stylizacje artystki i wszystkie razy, kiedy nosiła bieliznę jako odzież wierzchnią, wydaje się, że wiemy, czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Oczekiwania wobec tej linii są oczywiste – ma być seksownie, prowokacyjnie i spektakularnie. Wielomilionowy kontrakt podpisała z Rihanną firma TechStyle Fashion Group, znana z kolaboracji z takimi gwiazdami jak Kim Kardashian-West czy Kate Hudson. Jak donoszą źródła, prace nad projektem trwają już od ponad roku, a sample produktów są już gotowe. To kolejny krok utwierdzający pozycję Rihanny jako ikony stylu, businesswoman i artystki.

rude.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

stay pressed.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Tekst: DS

FASHION