Motorsport, plaża i ubrania, czyli nowa kolekcja Rihanny dla PUMA

Nowa kolekcja Rihanna x PUMA to połączenie dwóch światów: motorsportu i surfingu. Do projektów wykorzystano takie materiały jak neopren, nylon czy skóra.
.get_the_title().

To już kolejny, czwarty sezon współpracy Rihanny z marką Puma. Linia Fenty co roku osiąga rekordy sprzedaży. Tym razem możemy podziwiać kampanię zrealizowaną na plaży, gdzie spotykają się dwa sporty – motocross i surfing. Połączenie tych dwóch światów było ciężkie ale artystka zainspirowała się ubraniami uczestników wyścigów z wykorzystaniem takich materiałów technicznych jak nylon, siatka (mesh) i skóra.

To już kolejna po Tommy Hilfiger x Gigi Hadid kolekcja inspirowana motorsportem.

Spodnie do jazdy na motorze i kombinezony ozdobione zostały printami o motywach sportowych. Dodatkiem są też dwie grafiki stworzone przez Rihanne – motyw zniekształconej szachownicy oraz tryptyk, a znaleźć je można na koszulkach, bluzach i T-shirtach.

Jeśli chodzi o kolory to w tym sezonie Fenty stawia na neony. Safety orange, fiolet i zieleń zestawione są z czarnymi i białymi klasykami. Również kultowy już model Creeper przeszedł metamorfozę i wpasowany jest w stylistykę całej kolekcji. W kategorii obuwia znajdziemy również japonki na obcasie, sznurowane szpilki do kostek oraz buty, które wiązane są elastycznymi linkami. Dodatkowo espadryle powstałe z kombinacji skóry, neoprenu i nylonu.

Pierwszy drop kolekcji pojawił się już 15 marca, kolejny czeka na swoją premierę do 30 marca.

tekst: DS

FASHION