Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Salty Granola Girls – nowa estetyka na lato 2023

Gdzieś pomiędzy Clean Girls, Coconut Girls i Gorpcore Girls wyłania się nowa estetyka, która może przejąć wasze media społecznościowe tego lata – Salty Granola Girls.
.get_the_title().

Trudno nadążyć za szybko przychodzącymi i odchodzącymi trendami w mediach społecznościowych, szczególnie modowymi. Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o Barbiecore, Balletcore czy zeszłorocznym Coastal Grandmother, a już tiktokerki przychodzą z nową propozycją.

Mogłoby się wydawać, że Salty Granola Girls to nowy styl, ale ta estetyka nie jest trendem, bo chodzi raczej o styl życia.

Salty Granola Girls obejmuje różne aspekty trzech wyżej wymienionych estetyk i jest raczej formą określenia sposobu bycia danej osoby niż trendem wizualnym, który można odtworzyć. Jeszcze się nie pogubiliście?

L A I N E Y/Pinterest
@plmtrz my aesthetic. #saltedgranola #aesthetic #pinterest #summer #granolagirl #summervibes #summer2023 #obx #sunset #macdemarco ♬ Still Beating – Mac DeMarco

@trippiehippieally #saltedgranola #granolatok #granolagirl #asethetic #saltedgranolaaesthetic ♬ original sound – brielle ✿

Ta estetyka to nie tylko wygląd, to również styl dowcipu czy priorytety, takie jak np. częste przebywanie na świeżym powietrzu – szczególnie latem. Przesiadywanie na plażach miejskich czy ćwiczenie w parkach to coś, co Salty Granola Girls wybiorą chętniej od wizyty na siłowni.

Te dziewczyny zawsze noszą ze sobą butelkę wody i jakiś dziennik lub książkę.

Biel/Pinterest
@saturns_elixir New Aesthetic Alert – Salted Granola ☀️🌲🌊🏝️🪵 @saltedgranola #saltedgranola #granolagirl #beachaesthetic #summeraesthetic #outerbanks #costalgranddaughter #coconutgirl #coconutgirsummer #hippie #hippievibes #bohochic #bohemian #saltedgranolafashion #fyp #sumerfashion #summeroutfits #foryoupage #newtrend #newaesthetic ♬ Could You Be Loved – Bob Marley & The Wailers

Obowiązkowy element outfitu Salty Granola Girls to biżuteria – szczególnie zrobiona z muszelek i sznurków, najlepiej jeśli jest tego sporo. Ubrania mają być z kolei przede wszystkim wygodne. Zwolenniczki tej estetyki najczęściej wybierają bluzy oversize, luźne koszulki i buty sportowe. Czapka jest obowiązkowa, ale jeśli nie masz jej pod ręką, to opaska też powinna spełnić swoją funkcję.

Chodzi o to, żeby było wygodnie, a włosy nie przeszkadzały w ruchu.

Podczas letnich miesięcy, czyli ukochanej pory każdej Salty Granola Girl, bieliznę zastępuje bikini – trzeba być przecież przygotowaną na spontaniczny wyjazd na wodę.

Tekst: MZ
Zdjęcie główne: Instagram @rin_rudd

FASHION