Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Snoafer – but łączący elegancję mokasynów z wygodą kapci. Przyjmie się?

Ironia i praktyczność sprawiają, że snoafer jest idealnym kandydatem na kolejne it-shoe sezonu.
.get_the_title().

Snoafer shoes to buty, które łączą cechy tradycyjnych mokasynów i kapci. Są projektowane z myślą o komforcie i wszechstronności, umożliwiając noszenie ich zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Ma to być kompromis dla tych, którzy nie chcą rezygnować z miękkich podeszw butów sportowych, ale chcą eksperymentować z bardziej wyrafinowanym wyglądem.

Pomimo licznych kpin, jego debiut (jak dotąd tylko w mediach społecznościowych, a premiera rynkowa planowana jest na jesień) wywołał niemały szum.

 

New Balance 1906L szybko stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych modeli marki. Po raz pierwszy na wybiegu podczas pokazu Junya Watanabe FW24, Snoafer New Balance na Fashion Week otworzył drzwi do nowej estetyki. Jak się okazuje, nie jest to pierwszy tego typu but.

W wywiadzie dla Dazed, projektantki modelu 1906L (Charlotte Lee i Lani Perry, starszy projektant i starszy menedżer produktu w New Balance) wyjaśniły, że Snoafer odpowiada rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty łączące formalne obuwie z komfortem. – Od samego początku wiedziałyśmy, że to będzie poważnie niepoważna koncepcja – komentują memy, które zalały internet po premierze. Ironia i praktyczność sprawiają, że snoafer jest idealnym kandydatem na kolejne it-shoe sezonu. Dla New Balance 1906L oznacza wyraźne odejście od kategorii sneakersów, która jest dla marki kluczowa.

 

FASHION