Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sonia Szóstak sfotografowała najnowszą kampanię Balmain

Sonia Szóstak to jedna z najzdolniejszych polskich fotografek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że właśnie sfotografowała najnowszą kampanię Balmain.
.get_the_title().

Subtelne światło, zachwycające kadry i styl, którego nie da się podrobić — obok zdjęć Soni Szóstak nie da się przejść obojętnie.

Ta wybitnie zdolna fotografka jeszcze nie ukończyła trzydziestu lat, a ma już na swoim koncie współpracę z najważniejszymi magazynami mody.

Vogue, L’Officiel, Numéro, czy Porter Magazine otwierają długą listę z portfolio Soni. Teraz do tej listy dołączył dom mody Balmain, dla którego Sonia sfotografowała kampanię z modelką Carą Delevingne.

Do współpracy zaprosił Sonię dyrektor kreatywny marki, Olivier Rousteing. Chociaż artystka słynie z subtelnego charakteru swoich zdjęć, a Rousteing przyklaskuje bardziej rockowej i seksownej wizji kobiety, udało się im wypracować wspólną wizję. Jej efektem jest kampania akcesoriów, w której nie brakuje ani mocnych akcentów w stylu Balmain, ani zmysłowej kobiecości w klimacie Soni Szóstak. Produkty, które zobaczycie na zdjęciach to najnowsze propozycje torebek od Balmain, które Rousteing współtworzył ze swoją muzą, Carą Delevingne. Gratulujemy kolejnego sukcesu polskiej fotografki i z wypiekami na twarzy czekamy na więcej!

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Balmain/ Sonia Szóstak

FASHION