Szukacie wyjątkowej biżuterii? Sprawdźcie te ręcznie robione cudeńka od polskiej marki SAVVY

Ręcznie robioną biżuterię SAVVY wyróżnia przede wszystkim wyjątkowe połączenie rzeźbiarskiego wykończenia i nietypowych form. To prawdziwe małe dzieła sztuki.
.get_the_title().

Aleksandra Górecka po ukończeniu studiów na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu zdecydowała się stworzyć własną markę biżuterii SAVVY. Aleksandra od początku chciała, aby jej biżuteria była unikatowa i wyróżniała się na tle innych, dlatego przy tworzeniu swoich małych dzieł sztuki stawia na łączenie elementów rzeźby z nietypowymi formami.

To właśnie ta rzeźbiarska obróbka, tak niecodzienna dla doskonałych wyrobów jubilerskich, sprawia, że marka SAVVY jest wyjątkowa.

W dodatku każdy element z kolekcji biżuterii od początku do końca jest ręcznie tworzony w Polsce.

zdjęcie: Malwina Wachulec

Biżuteria SAVVY z pozoru wyglądająca na niedoskonałą jest piękna w swojej prostocie, delikatności i minimalizmie. Sami zobaczcie!

źródło: savvy

Naszyjnik Noel o nieregularnej fakturze jest ręcznie rzeźbiony, dzięki czemu zachowuje swój oryginalny, rzeźbiarski charakter i jest piękny w swojej prostocie.

Ten jak i większość naszyjników, możecie zamówić w trzech wariantach wykonania: w mosiądzu, złoconym mosiądzu bądź srebrze, a na specjalne zamówienie SAVVY wykona wam go również w dowolnym kolorze złota, wystarczy dać im znać!

Oprócz naszyjników znajdziecie u niej również kolczyki, pierścionki oraz bardzo modne w tym sezonie sygnety, również dla panów. Występują z grawerem bądź w bardziej minimalistycznych i klasycznych formach. Naszym faworytem jest Sygnet Angle, bardzo prosty, a zarazem mający coś w sobie i pasujący na każdą okazję. Jak już go założycie nie będziecie chcieli go ściągnąć!

Jako, że marka stawia na różnorodność w swojej ofercie ma również bogatą kolekcję pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. Są minimalistyczne, zdobione kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, minerałami oraz szkłem. Wszystko zależy od was, na jak bardzo zdobioną formę się zdecydujecie. Wybór pierścionków jest na tyle duży, że z pewnością, któryś z nich nie pozwoli wam o sobie zapomnieć.

Niezależnie od stylu, w biżuterii SAVVY widoczna jest wyjątkowa unikatowość osiągnięta przez ręczne wykonanie oraz detale i to właśnie tą niepowtarzalność cenimy najbardziej.

Zdjęcia pochodzą z edytorialu: Le fruit du désir (owoc pożądania), a inspiracją było malarstwo barokowe, pożądanie, kobiecość i natura.
fotograf: Malwina Wachulec @malwina_wachulec, www.malwinawachulec.com
set design: Julia Sidorowicz @juliettsidorovich
asystent planu, modelka dłoni: Kinga Szocińska @kingaszocinska
www.pracownialadnie.com

Zdjęcie główne: Malwina Wachulec
Tekst: Marta Mankiewicz

FASHION