Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sukienki-memy od Viktor&Rolf dosadnie wyrażą twój obecny nastrój

Mówi się, że strój może być manifestem. W tym wypadku jest „mem-festem”.
.get_the_title().

Haute couture to moda z najwyższej półki. Kreacje szyte na zamówienie, wysokiej jakości materiały i wykończenie, luksusowe krawiectwo i projekty, które mogą wprawić w zachwyt (albo zdziwienie) rozmachem i pomysłowością. Na pokazie Viktora&Rolfa SS19 można było to wszystko zobaczyć. Tym razem jednak show skradło coś, co kradnie nam również masę czasu w domu czy w pracy, a mianowicie nasze ukochane memy.

Fot. Imaxtree

Projektanci zdecydowali się bowiem umieścić na swoich kreacjach hasła-heheszki, które bardzo dobrze znamy z internetu. Kolorowe, tiulowe, przeskalowane suknie mają szansę zapisać się dzięki temu w historii mody na zawsze, bo ich zdjęcia podbiły social media, a jak wiadomo – to zapewnia nieśmiertelność, bo z sieci nic nie znika.

Fot: Imaxtree

Efekt jest taki, że może i te stroje wydają się mało praktyczne i trochę przesadne, ale tak naprawdę są idealne do noszenia na co dzień, zwłaszcza w te dni, kiedy górę bierze introwertyczna strona naszej natury. Ciężko nam sobie wyobrazić lepszą opcję manifestacji #current_mood.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje okazji, na które te suknie nadają się wyśmienicie.

Zdjęcie główne: GETTY IMAGESTHIERRY CHESNOT
Pozostałe zdjęcia użyte w tekście/memach: IMAXtree
Tekst i opracowanie graficzne memów: Kinga Dembińska

FASHION