Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sukienki do zadań specjalnych!

Dzieci też mogą być eleganckie. Zapomnijcie o tiulowych spódniczkach – te sukienki i ubrania to codzienna elegancja, szlachetne materiały i wygodne kroje idealne nie tylko na Święta i wyjątkowe okazje.
.get_the_title().

Okres świąteczny to czas wielu spotkań, wyjątkowych okazji, które cudownie jest celebrować i zadbać o ich oprawę. Naszym zdaniem warto też zadbać o elegancję dzieci w takich sytuacjach i naukę, że należy doceniać wyjątkowe momenty i dopasować strój do rangi sytuacji. Nie musimy ubierać dzieci w kiczowate różowe tiulowe spódniczki (chociaż czasem warto zaszaleć). Możemy postawić na elegancję, ale w dziecięcym wydaniu. I tu z pomocą przychodzi polska marka aQademia, którą założyła wyjątkowa kobieta – Patrycja Woy-Wojciechowska. aQademia powstała na potrzeby programu telewizyjnego dla dzieci „Akademia Dobrych Manier”, który reżyserowała Patrycja. Dziś żyje własnym życiem i ma szerokie grono fanów i klientów. aQademia ma też misję – chce nauczyć dzieci, że strojem da się wyrazić szacunek do podniosłej chwili czy uroczystości, w której biorą udział. Nad jej rozwojem pracują także Aneta Nowakowska i Dagmara Łęczyńska – to dziewczyny, które odpowiadają za wszystkie projekty marki i na co dzień tworzą aQademię.

W czasach, kiedy panuje bezstresowe wychowanie, które z resztą same praktykujemy jako matki, ważne jest, aby nie zapominać o wartościach, które warto pielęgnować – przekonują dziewczyny z aQademii. – Tłumaczymy naszym dzieciom, że należy ubierać się do teatru w coś eleganckiego, w dobrym guście, aby okazać szacunek miejscu i ludziom, które je tworzą. Przecież aktorzy dla nas także zakładają piękne kostiumy.


Marka aQademia to stonowane, subtelne kolory i klasyczne wzory podane w wyjątkowo delikatnej i swobodnej formie. Codzienna elegancja, szlachetne materiały i wygodne kroje – wręcz idealne dla dzieci. Ubrania marki powstają wyłącznie w Polsce w małych seriach. Limitowane kolekcje gwarantują niepowtarzalność i wyjątkowość – niektóre modele dostępne są tylko w kilku egzemplarzach. Jeśli myśleliście, że polska moda dziecięca dresówką stoi, to jesteście w błędzie: marki takie jak aQademia sprawiają, że dzieciaki mogą być eleganckie, a jednocześnie biegać i kręcić piruety, czując się w tych ubraniach po prostu swobodnie. 

aQademia tworzy nie tylko dla dziewczynek – w jej ofercie znajdziecie również eleganckie spodnie i koszule dla chłopców.

 

FASHION