Swatch świętuję rocznicę 'The Simpsons’

Łap, póki gorący! Swatch też jest fanem Simpsonów i właśnie przygotował zegarek na rocznicę serialu – w listopadzie startuje rekordowy 35. sezon! Okrągły różowy donut, obsesja Homera, w tym wydaniu jest wyjątkowo kuszący.
Seconds of sweetness, czyli najnowszy zegarek Swatch, to żartobliwy i prawie jadalny hołd dla kultowego amerykańskiego serialu i obsesji Homera Simpsona na punkcie pączków.

Swatch świętuję rocznicę serialu 'The Simpsons’ specjalnym zegarkiem. Simpsonowie są produkowani bez przerwy od 1989 roku! Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie są dla wielu niemalże jak rodzina. Nawet jeśli jesteście team 'Family Guy’, to trudno przejść obojętnie obok tego dzieła Swatch.

Obsesja Homera na punkcie okrągłych lukrowanych pączków z dziurką znalazła wyraz w uroczym zegarku – Seconds of Sweetness.

Trzeba przyznać, że ten Swatch wygląda wyjątkowo smakowicie. Tarcza w kształcie tradycyjnego amerykańskiego donuta z posypką, z którego ktoś odgryzł wielki kęs.

Zegarek jest pokryty różowym lukrem i wielobarwną posypką. Pasek z akcentami w dobrze znanym żółtym kolorze podkreśla nawiązanie do kultowego serialu. Na szlufce znajdziemy logo serialu 'The Simpsons’, a samo opakowanie też stanowi ukłon w kierunku niepokornego humoru charakterystycznego dla serialu. Dzięki funkcji SwatchPAY! możemy nim zapłacić za pączki lub inne słodkości jednym ruchem ręki.

Ten pyszny zegarek jest dostępny w wybranych krajach jako SwatchPAY!, co oznacza, że można zapłacić za pączki jednym ruchem ręki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Swatch (@swatch)

Pamiętaj, choć to nie tłusty czwartek, warto kupić sobie pączka.

Obydwie wersje, czyli Seconds of Sweetness i Sweetness PAY, to świetny pomysł na prezent dla miłośników serialu i słodyczy.

Zegarek będzie dostępny w sklepach Swatch i na stronie internetowej Swatch już od 2 listopada. W listopadzie startuje właśnie rekordowy 35. sezon 'The Simpsons’. Trudno w to uwierzyć!

Miłośnicy zegarków Swatch i serialu mogą szykować się na kolejne nowości. 'The Simpsons’ i Swatch mają wyborne plany na najbliższą przyszłość. Wtedy cała rodzina ustawi się w kolejce!

Cena Seconds of Sweetness to 475 pln, z opcją Pay: 520 pln.

Materiał powstał we współpracy z marką Swatch.

FASHION