Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sylwestrowa kolekcja Reserved x brytyjskiego Vogue!

Ekspansja Reserved na zagraniczne rynki trwa w najlepsze. Polska marka główne siły skumulowała na brytyjskim rynku i dlatego już niebawem zobaczymy kapsułową kolekcję Reserved powstałą przy współpracy z brytyjskim Vogue.
.get_the_title().

Najpierw pojawiły się niebanalne ilustracje autorstwa argentyńskiej ilustratorki Daiany Ruiz. Jak się okazuje, ilustracje były zapowiedzią wspólnej kolekcji tworzonej przez Reserved oraz Vogue UK, która swoją premierę ma mieć już 6 grudnia w sklepie online. Chociaż kolekcja stworzona została z myślą o Sylwestrze 2018/2019 to zarówno team Vogue, jak i team Reserved zapewniają, że będzie ona doskonała na cały świąteczny miesiąc.

Kolekcja „Curated by British Vogue” inspirowana latami 80. oraz totalnym glamourem Studio 54 składa się z dziesięciu elementów z kolekcji Reserved Party 2018 oraz kilkunastu projektów wybranych przez redakcję brytyjskiego magazynu.

Głównym zamysłem kolekcji jest dowolność w łączeniu poszczególnych elementów i tworzenie indywidualnych stylizacji w zależności od okazji, a tych przecież w grudniu i w okresie karnawałowym nigdy nie brakuje.

Połączenie estetyki Reserved oraz brytyjskiego Vogue z pewnością da nowoczesne, eleganckie i zaskakujące efekty. Odwołania do kultowego już stylu Studio 54 oraz stylistyki lat 80. zapowiadają jedną z najciekawszych kolaboracji sezonu. Zdjęcia z kolekcji Reserved x Vogue UK ukażą się dodatkowo w styczniowym numerze magazynu. Jak widać, polska marka nie spoczywa na laurach i rok po otworzeniu sklepu na prestiżowej Oxford Street zaskakuje nas kolejną dobrą wiadomością.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: materiały prasowe Reserved

FASHION