Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Te zdjęcia pozwolą wam poczuć deskorolkowy klimat lat 90 w Warszawie

Świetne zdjęcia Miłosza Rebesia pozwolą wam poczuć deskorolkowy klimat lat 90 w Warszawie. W tle oldskoolowe marki i inspiracje prosto z kultowego magazynu Ślizg.
.get_the_title().

Świetne zdjęcia Miłosza Rebesia powstały na ulicach współczesnej Warszawy, ale doskonale oddają deskorolkowy klimat lat 90. Lookbook SUPERSKLEPU nawiązuje do trendu określanego jako „retro skate” – mamy więc szerokie spodnie, bluzy z kapturem, buty puffy, czyli kwintesencję skojarzeń z ówczesną modą deskorolkową. Dla jednych historia, dla drugich odległe, ale nadal dość wyraźne wspomnienie nastoletnich lat. Ekipa z SUPERSLEPU działa na rynku odzieży, obuwia i sprzętu deskorolkowego od wielu lat, więc realizacja tego lookbooka była dla nich czystą przyjemnością i okazją do spotkania przyjaciół.

Nasze Crew składające się z deskorolkowych przyjaciół z Krakowa oraz legend warszawskiej sceny: Gutka Szymańskiego i Tomka Kotrycha, a także nowego pokolenia skejtów, eksploruje kilka legendarnych stołecznych spotów – tłumaczą założyciele SUPERSLEPU.

Na zdjęciach nie zabrakło też zupełnie nowych miejscówek. W końcu nie ma się co oszukiwać – lata dziewięćdziesiąte nie wrócą, ale obecnie panujący trend na wplatanie smaczków i nawiązywanie do korzeni, umożliwia nam chociaż po części poczuć, jak to kiedyś było. Inspiracją do zdjęć był zresztą kultowy magazyn Ślizg.

Nasz lookbook pozwala wrócić stylem do tamtych czasów i cały czas wyglądać dobrze, zgodnie z panującymi obecnie standardami – mówi ekipa z Supersklepu.

W lookbooku na sezon Spring/Summer 2019 pierwsze skrzypce grają brandy, które królowały na spotach dwadzieścia i więcej lat temu: Etnies, DC Shoes, éS, Emerica, Element oraz Vans. Dodatkowo, jeśli lubicie inspirować się przeszłością, z pomocą przychodzi również Brixton, Carhartt, Volcom i Supra.

Dear Fashion,
Don’t worry, we will give you the next trend…

Sincerely,
SkateboardingFotograf: Miłosz Rebeś
Asystent fotografa: Adam Byrczak
Dyrektor artystyczny: Katarzyna Gładysz
Kierownik planu: Norbert Turoń
Kierownik merytoryczny: Tomasz Jaźwiecki
Oprawa graficzna: Ewa Manikowska
Transport: Dawid Koleśnik

Wystąpili:
Gutek Szymański
Tomek Kotrych
Lenny Valentino
Estera Mrówka
Kuba Kowalczyk
Tomek Kłos
Kasia Komincz
Pavlo Balytskyi
Przemek Hippler
Krzysiek Racinowski

FASHION