Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

TK Maxx i The Odder Side tworzą limitowaną kolekcję w szczytnym celu

Kochacie szukanie perełek w TK Maxx? Teraz kupując produkty stworzone we współpracy z polską marką The Odder Side, przy okazji możecie też wesprzeć dzieci z Akademii Przyszłości.
.get_the_title().

Akademia Przyszłości jest edukacyjnym programem dla dzieci z podstawówki, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej. Aby im pomóc, marka TK Maxx co pewien czas wypuszcza limitowaną kolekcję akcesoriów stworzonych we współpracy z polskimi projektantami lub polskimi markami.

Tym razem sklep nawiązał współpracę z jedną z najbardziej popularnych polskich marek odzieżowych, brandem The Odder Side.

Na pewno kojarzycie ich proste, minimalistyczne bluzki i sweterki z charakterystycznym dekoltem V na plecach. Dochód ze sprzedaży akcesoriów zaprojektowanych przez projektantki marki zostanie przekazany na pomoc dzieciakom z programu Akademia Przyszłości.

Co można kupić, aby przyczynić się do szerzenia dobra?

Wystarczy drobiazg, bo w kolekcji znalazły się małe przypinki do ubrań w kształcie gwiazdek, pioruna i serca, a także estetyczne gumki do włosów.

Przypinki mają nawiązywać do dzielenia się pozytywną mocą poprzez pomoc innym, a gumki są codziennym akcesorium, które przecież i tak większość dziewczyn kupuje na potęgę. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: TK Maxx/The Odder Side

FASHION