Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Tommy Hilfiger wie, kiedy i gdzie nosisz jego ubrania

Tommy Hilfiger stworzył kolekcję, w której wszyte są chipy namierzające ruch i miejsce właściciela danej rzeczy. Hilfiger wie gdzie, kiedy i jak długo nosisz jego ubrania.
.get_the_title().

Kolekcja Tommy Hilfiger Jeans XPLORE to bluzy, jeansy i akcesoria, w których schowany jest specjalny chip namierzający właściciela ubrań. Za pomocą Bluetootha chip przesyła informację o Twoich ruchach oraz o czasie, w którym nosisz ubrania Hilfigera. Jaki jest cel tego dosyć przerażającego pomysłu? Stworzenie społeczności prawdziwych ambasadorów marki Tommy Hilfiger.

us.tommy.com

Projektant ogłosił nawet konkurs z nagrodami, które dostaną ci, którzy udowodnią największe przywiązanie do marki. Przywiązanie to trafne słowo, bo pomimo możliwości wyłączenia funkcji śledzenia, nagrody należą się jedynie osobom, które pozwolą namierzać każdy swój ruch pracownikom Hilfigera. Liczy się nie tylko czas noszenia ubrań, ale także dodatkowe bonusy, które można zgarnąć za odwiedzenie oficjalnych sklepów projektanta. Wszystko widoczne jest na specjalnej aplikacji XPLORE, która namierza chip schowany w ubraniu. Jaka jest nagroda za oddanie sporego kawałka swojej prywatności? Jeszcze więcej ubrań z najnowszej kolekcji Hilfigera!

businessinsider.com
us.tommy.com
us.tommy.com

FASHION