Urban Outfitters otwiera platformę do wypożyczania ubrań

Urban Outfitters wprowadza nowy system dotyczący zakupów. A konkretniej, wypożyczania ubrań za 10 proc. wartości.
.get_the_title().

Nowy program odzieżowej marki nazywa się Nuuly i skierowany jest do wszystkich osób, które wykupią miesięczną subskrypcję na oficjalnej stronie projektu.

Koszt subskrypcji to 88 dolarów, które pozwala ci na wypożyczenie 6 wybranych rzeczy, których łączna wartość to 800 dolarów.

Dodatkowo, jeśli spodoba ci się któraś z wypożyczonych rzeczy, możesz ją wykupić. Nie wiadomo jeszcze, czy taka rzecz również podlega obniżce, jednak wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie wyglądała polityka zakupu dla użytkowników Nuuly.

Wypożyczalnia będzie miała w swojej bazie tysiąc różnorodnych produktów, a w każdym tygodniu będzie dodawane sto nowych rzeczy do całego katalogu.

Do wypożyczenia będą dostępne zarówno produkty z rodziny Urban Outfitters (Free People, Anthropologie), jak i te z metkami brandów, które współpracują z odzieżowym koncernem, takimi jak Reebok, Wrangler, FILA, Levi’s czy Champion.

Wśród oferty mają się także znaleźć perełki w postaci vintage produktów z metką Anna Sui i Universal Standard. Projekt ma ruszyć już niebawem, a na oficjalnej stronie nuuly.com już można zapisywać się na listę oczekujących.

Tekst: Malwa Wawrzynek

FASHION