Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Vans na wiosnę, czyli dwie świetne kolekcje

Vans na wiosnę, czyli dwie świetne kolekcje. Do Vansa tej wiosny dołączają - kultowa japońska marka BAPE® i streetart'owy hiszpański artysta Javier Calleja.
Banner Image
Kolekcja obejmuje remastering dwóch najbardziej kultowych modeli butów Vans – Sk8-Hi i Old Skool. Świętujemy współpracę dwóch filarów streetwearowej sceny: VANS i BAPE®.

VANS I BAPE® PONOWNIE ŁĄCZĄ SIŁY

VANS i BAPE® kolejny raz wypuścili wspólną kolekcję łączącą charakterystyczne cechy obu marek.

BAPE® to kultowa, wręcz pionierska marką odzieży streetwear’owej z Japonii, mająca licznych fanów na całym świecie. Razem z Vansem stworzyli linię butów i ubrań, będących połączeniem ich DNA. Efekt? Sporo koloru, ale też typowe dla BAPE® moro w kolorach zieleni. Klasyka, ale zawsze z dużym luzem i innowacją.

Pochodząca z Shibuya w Tokio BAPE® od 1993 roku popularyzuje japońską modę uliczną. Marka zaczynała od produkcji limitowanych serii T-shirtów, zakorzenionych w mocno w japońskiej kontrkulturze.

Kolekcja obejmuje remastering dwóch najbardziej kultowych modeli butów Vans – Sk8-Hi i Old Skool. Nowe oblicze Sk8-Hi charakteryzuje się kombinacją kolorów na całej powierzchni, a wyrazistego stylu sylwetce nadaje niestandardowy wzór ABC Camo, unikalny dla tej współpracy. Z kolei Old Skool – ikona w ofercie Vans – to prosty zamszowy korpus i sztandarowy wzór ABC Camo marki BAPE®. Kapsułową kolekcję spajają dwie limitowane koszulki w kolorze czarnym i białym z detalami w postaci logo oraz barwną ilustracją przedstawiającą Vans x BAPE® Sk8-Hi.

Kolekcja sprzedawana jest wyłącznie w salonach Vans i BAPE® oraz na stronach Vans.com i Vans.eu.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Kolekcja Vault by Vans x Javier Calleja inspirowana jest najbardziej charakterystycznymi obrazami, rzeźbami i figurkami artysty. Z butów, bluzy, czy koszuli zerkają postaci o dużych oczach.

Vault by Vans x Javier Calleja

Kolejna wiosenna nowość to kolekcja Vault by Vans, która przywołuje do życia kultowe postacie artysty Javiera Calleja. Streetart’owy artysta z Malagi wnosi swój charakterystyczny styl do najnowszej kolekcji obuwia, odzieży i akcesoriów Vault by Vans.

Kolekcja inspirowana jest najbardziej charakterystycznymi obrazami, rzeźbami i figurami artysty. Nieodmiennie inspirujący się modą i streetwearem Calleja potraktował kolekcję Vault by Vans OG jak czyste płótno. 'Dla mnie najlepiej sprawdza się tworzenie na papierze’ – przyznaje Javier Calleja. 'Rysunek pozwala w ciągu zaledwie jednego dnia odbyć podróż niczym dookoła świata. Możliwość odkrywania nowych środków wyrazu i szansa na tchnięcie życia w moje ulubione modele obuwia i odzieży to dla mnie prawdziwy zaszczyt’.

Calleja realizuje swoje rozpoznawalne wizualizacje na bazie modeli OG Sk8-Hi, OG Chukka Boot, OG Authentic i OG Classic Slip-On. Znak rozpoznawczy? Postaci o dużych oczach i elementy tekstowe.

W kolekcji poza butami znalazły się koszulki, bluzy z kapturem, torba na ramię, kapelusz wędkarski czy wysokie skarpetki.

źródło: materiały prasowe

Banner Image
Banner Image
Banner Image

FASHION