Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Vans w wersji zimowej, czyli klasyk Sk8-Hi napakowany technologią

Kultowe Vansy tym razem zostały porządnie przygotowane na mróz i śnieg: SK8-Hi GORE-TEX®, wyposażone w MTE-3 zapewniają przyczepność, ciepło i ochronę przed zimnem. Twoje ulubione buty teraz w wersji zimowej!
.get_the_title().

Vans powraca tej zimy z ulubionym klasykiem Sk8-Hi w kolekcji MTE™ z technologią MTE-3. Kultowe Vansy zostały porządnie przygotowane na mróz i śnieg. Marka wykorzystała wszystkie sprawdzone funkcje z poprzednich, popularnych kolekcji MTE i wyposażyła nową linię w rozszerzony pakiet funkcji MTE-3, tworząc najbardziej zaawansowany technicznie produkt Vans na każdą pogodę.

SK8-Hi GORE-TEX® MTE-3 spełniają obietnice MTE dotyczące przewodzenia wilgoci, termoregulacji i przyczepności w zimnych i mokrych okolicznościach.

SK8-Hi GORE-TEX® MTE-3 są wyposażone w technologię Gore-Tex Moisture Management, która od 1969 roku jest liderem w branży. Każdy cal membrany GORE-TEX posiada dziewięć miliardów porów. Deszcz i śnieg nie mogą dostać się do środka, a obietnica Gore-Tex „Guaranteed To Keep You Dry™” jest godna zaufania w każdych warunkach.

Podłoże wodoodpornego materiału stanowi izolacja 3M™ Thinsulate™, która jest ciepła, lekka, mocna, a przy tym cienka. To wszystko przy pełnej swobodzie ruchów. Materiał Thinsulate zatrzymuje więcej powietrza na mniejszej przestrzeni, dając stopie większą swobodę oddychania.

Podeszwa zewnętrzna Vans SK8-Hi GORE-TEX® MTE-3 wyposażona jest w mieszankę gumy All-Trac™ dostosowaną do każdej nawierzchni. All-Trac to zapewnia świetną przyczepność w każdym terenie. Ta specjalistyczna całoroczna formuła jest również zoptymalizowana pod kątem zwiększonej elastyczności, która umożliwia dopasowanie się podeszwy i wypustek do zmian terenu. Od mokrych lub suchych ulic miasta, po nieprzewidywalne szutrowe drogi, All-Trac zapewnia nowy poziom przygód przez cały rok.

SK8-Hi GORE-TEX® MTE-3 występują w kolorze białym, szarym, w odcieniach beżu.

Materiał przygotowany dla Vans.

FASHION