Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

To, w czym ćwiczysz, ma znaczenie – weź udział w konkursie na projekt odzieży treningowej

Sieć klubów fitness CityFit ogłosiła konkurs dla projektantów i amatorów projektowania. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna oraz możliwość dalszej współpracy z marką. Spieszcie się, bo zgłoszenia są przyjmowane tylko do końca tego tygodnia!
.get_the_title().

Projektowanie mody to nie tylko ubrania z wybiegów, które niewiele mają wspólnego z użytecznością. Dobrze zaprojektowana powinna być każda część naszej garderoby – także ta, w której robimy nasz codzienny trening.

Znalezienie na rynku wygodnych, a zarazem atrakcyjnych wizualnie ubrań treningowych nie jest jednak łatwe.

Sieć siłowni Cityfit postanowiła więc ogłosić konkurs na najlepiej zaprojektowaną odzież sportową.

Konkurs ma formułę otwartą – mogą w nim brać udział zarówno projektanci, firmy produkujące odzież sportową, jak i wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w projektowaniu.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie kolekcji treningowej CityFit składającej się z T-shirta, legginsów i bluzy damskiej oraz T-shirta, spodni treningowych i bluzy męskiej. Jury oceniać będzie zarówno stronę wizualną projektów i zgodność z aktualnymi trendami, jak i funkcjonalność treningową czy przygotowanie projektów pod kątem produkcyjnym.

Nagrodą główną w konkursie jest 5 tys. złotych oraz możliwość rozpoczęcia dalszej współpracy z marką CityFit.

Zwycięska kolekcja trafi do sprzedaży w sklepie internetowym www.sklep.cityfit.pl
Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.projektuj.cityfit.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Kluby znajdują się głównie w centrach miast, na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych. Sieć posiada aktualnie 15 lokalizacji w 12 miastach Polski i planuje kolejne otwarcia.

FASHION