Chcesz wyglądać modnie, ale nie wiesz w co się ubrać? Ta linia odzieży rozwiąże twój problem

Stylistka Vogue Australia postanowiła założyć markę, której 8-częściowa kolekcja rozwiąże problemy wszystkich osób, które nie wiedzą w co się ubrać, aby wyglądać modnie lub jak zestawiać ze sobą elementy garderoby.
.get_the_title().

Pomysł wyszedł od stylistki i fashion director Vogue Australia, Christine Centenery. Przez lata swojej pracy ludzie zwracali się do niej z pytaniami typu: w co się ubrać czy gdzie kupić najlepszy t-shirt lub spodnie. Ta postanowiła stworzyć markę, która ułatwi problem tym, którzy nie mają takiej wiedzy na temat stylu i łączenia elementów.

– Słyszałam te pytania setki razy, a często ciężko jest mi odesłać pytających w dobre miejsce, w którym za niewielką cenę znajdą dobrze wykonane produkty – mówi Centenera.

wardrobe NYC

Postanowiła więc wraz ze swoim partnerem, australijskim projektantem Joshem Gootem, otworzyć „Wardrobe NYC”. Jest to specjalnie zaprojektowana linia dla kobiet i mężczyzn, w której ubrania wykonane są z najwyżej jakości materiałów. Cała kolekcja składa się z 16 projektów – 8 męskich i 8 damskich. Całość utrzymana jest w prostym stylu, który można łączyć na wiele sposobów i który pasuje osobom różnych zawodów, o różnym stylu, osobowości, wieku i typie budowy. Męska linia to płaszcz, blezer, t-shirt, para spodni o luźnym kroju i bluza typu hoodie. Damska zaś to obszerny płaszcz, biała koszulka bez kołnierzyka, czarne legginsy, koszulka z dekoltem w serek i kilka innych. Wszystko stworzone w bieli i czerni – palecie barw, którą Goot nazywa „demokratyczną” i „rozwiązującą problemy”. Kolekcja wyprodukowana została we Włoszech i sprzedawana będzie jedynie na stronie marki. Całość 8-częściowej kolekcji dla mężczyzn lub kobiet kosztuje ok. 10 700 zł. Zakupić można albo wszystkie 8 modeli, albo „rdzeń” składający się z 4 sztuk – zakup indywidualnych części nie jest możliwy.

wardrobe NYC wardrobe NYC wardrobe NYC wardrobe NYC

FASHION