Wegańska torebka z ananasa. Dostaniesz ją od polskiej projektantki!

Te torebki naprawdę powstają z ananasów! A dokładnie z włókien liści, które traktowane są jako odpady przy uprawie. Torebki są ekologiczne, ręcznie szyte, a w dodatku polskiej produkcji.
.get_the_title().

PIÑANA BAG to marka Eli Lelek, która szukając alternatywy dla skórzanych akcesoriów, wpadła na pomysł projektowania małych torebek z resztek ananasów. Projekty torebek, które tworzy, następnie przechodzą do realizacji w małym zakładzie szwalniczym w Katowicach.

Są minimalistyczne i szykowne zarazem.

Włókno z liści ananasa pochodzi z filipińskich plantacji i po procesie obróbki staje się materiałem świetnie imitującym naturalną skórę. W dodatku można mu nadać dowolny kolor oraz fakturę, co jest kolejnym atutem produktu.

Przy obróbce włókien nie stosuje się szkodliwych chemikaliów, zatem kupując PIÑANA BAG, dostajemy w stu procentach naturalny i przyjazny środowisku produkt.

Torebka może pełnić funkcję kopertówki bądź kosmetyczki, idealnej zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Występuje w kilku rozmiarach i w dwóch odcieniach: czarnym oraz naturalnym, beżowym oraz ma przydatną przegródkę wewnątrz.

Każda torebka opakowana jest w naturalny, jutowy worek, który zapobiega kurzeniu się.

Produkty PIÑANA BAG mają certyfikat PETA-Approved Vegan. Można je kupić na stronie wegańskiego butiku Vegemoda.

Zródło zdjęć: FANPAGE PIÑANA BAG
Tekst: Marta Mankiewicz

FASHION