Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Na Open’erze 2018 będzie dominowała stylówa „na kowboja”? Country trendem na sezon wiosna/lato

Styl kowbojski powróci na wiosnę i będzie popularny w okresie trwania festiwali muzycznych? Tak donosi WGSN – popularna agencja zajmująca się przewidywaniem trendów.
.get_the_title().

Według doniesień WGSN (agencji, która zajmuje się przewidywaniem trendów na świecie), nadchodząca wiosna będzie stała pod znakiem stylizacji rodem z Dzikiego Zachodu. Jeansowe koszule z kontrastującymi wstawkami, motywy drobnych kwiatów, apaszki wiązane na szyi czy buty kowbojki – to tylko niektóre z elementów, w które warto się zaopatrzyć w najbliższych miesiącach. Trend ten zauważyć możemy chociażby w najnowszej kampanii marki Calvin Klein, gdzie styl rodem z westernu został odświeżony i dostosowany do aktualnych krojów.

western

Dla kobiet wśród propozycji znajdziemy kombinezony i proste sukienki z kamizelkami, dla mężczyzn – jeansy czy koszule z odróżniającymi się klapami kieszeni. Jest to również odpowiedź na zeszłoroczne wpływy country w muzyce popularnej (usłyszymy je na takich płytach, jak m.in. „Younger Now” Miley Cyrus czy „Joanne” Lady Gagi). Trend na dobrze ma zaistnieć w okresie wiosenno-letnich festiwali muzycznych (w modzie sezon Pre-Summer).

western western western

FASHION