Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wygraj kolekcję butów i grils’ night out z przyjaciółkami. Bądź Caliente! #JFRecords

Kampania Jenny Fairy Records to najpopularniejsze trendy na sezon jesień-zima 2022, czyli millenialna stylistyka z początku lat 2000. z kawałkiem 'Caliente, Caliente' w tle. Wygraj kolekcję butów i grils' night out z przyjaciółkami. Bądź Caliente! #JFRecords
.get_the_title().

Kampania Jenny Fairy Records to najmocniejsze trendy sezonu jesień/zima 2022, czyli millenialna stylistyka z początku lat 2000. z kawałkiem 'Caliente, Caliente’ w tle. Kolekcja to przede wszystkim kolorowe buty na platformie, urocze mini-torebki w stylu Y2K, plecaki. Nie zabrakło oczywiście uniwersalnej czerni oraz różu w klimacie barbiecore. Lśniące kozaki za kostkę, masywne kowbojki będą mocnym akcentem jesiennych stylizacji.

Jesień wcale nie musi być smutna i szara. Nowa kolekcja ulubionej marki influencerek może trafić w Twoje ręce. Możesz wygrać najmodniejsze akcesoria sezonu, które sprawią, że Twój jesienny look będzie caliente, a do tego zdobyć dla siebie i Twoich przyjaciółek girls’ night out.

Uzupełnieniem najnowszej jesienno-zimowej kampanii Jenny Fairy Records jest challenge, w którym biorą udział topowe influencerki. Zobacz, oceń i zagłosuj na najlepsze wykonanie kawałka 'Caliente, Caliente’. W latynoski rytm 'Caliente, Caliente’ kołyszą się śpiewając: Natalia Kopiszka (@nataliakopiszka), Kasia Szymanowicz (@kasia.szymanowicz), Lila Janowska (@lilajanowska), Ola Kowal (@szindy), Kornelia Groworek (@korneliagroworek), Fausti (@faustynaf), Wiktoria Bochnak (@kartonii), Hania Puchalska (@hi_hania), Lena Moonlight (@lena_moonlight) i Natalia Sierzputowska (@sierznatalka).

Zasady konkursu? Są bardzo proste. Udostępnij najciekawsze Twoim zdaniem wykonanie „Caliente, Caliente”, opisz, dlaczego jest najlepsze i oznacz 3 koleżanki, z którymi chcesz spędzić JENNY FAIRY NIGHT! Informacje o nagrodach i regulamin challenge’u znajduje się na profilu @cccshoesbags

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CCC (@cccshoesbags)

 

FASHION