Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wyjątkowe kosmetyki do brody czy może strzyżenie zarostu u najlepszych? Odpowiedź jest jedna: Cyrulicy!

Wystarczyły dwa lata, a Cyrulicy rozkręcili się na dobre. To już nie tylko świetne i tworzone ze starannością kosmetyki do pielęgnacji brody, ale i barbershop z klimatem i gwarancją perfekcyjnego cięcia.
.get_the_title().

Za marką Cyrulicy stoi duet: Marysia i Dominik. Zaczęli od produkcji własnych kosmetyków do pielęgnacji brody, a po czasie i wskutek rosnącego zainteresowania ich produktami zdecydowali się na stworzenie oryginalnego concept store’u. 'Cyrulicy na Koszutce’ przy ulicy Morcinka 21 łączą sklep firmowy z barbershopem, tworząc wyjątkową przestrzeń dla mężczyzn, którzy mają bzika na punkcie brody i zarostu. Właściciele, oprócz pielęgnacyjnych nowinek, dostarczą wam wiedzy na temat kawy czy piwa – chcą, by barbershop był miejscem, które zrzesza ludzi i planują organizować u siebie warsztatowe spotkania z wstępem dla każdego! To również świetne miejsce, jeśli chcecie przetestować kosmetyki marki przed ich zakupem.

Specjaliści od brody z chęcią opowiedzą wam również więcej na temat jej odpowiedniej pielęgnacji.

zdjęcie: Cyrulicy

Wizyta w barbershopie pozwoli panom na perfekcyjne przystrzyżenie włosów oraz strzyżenie brody – oczywiście z dopasowaniem kształtu i nadania konturu brody za pomocą brzytwy. Cyrulicy – a w zasadzie Igor i Dominika – dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, pracują na najlepszym sprzęcie i cały czas szlifują swoje zdolności.

Możecie liczyć na idealne cięcie!

zdjęcie: Cyrulicy

O samej ofercie sklepu również warto wspomnieć – każdy brodacz znajdzie w nim niemal wszystko, co sobie wymarzy do pielęgnacji swojego zarostu. Jako że wielu brodaczy traktuje swój zarost jak świętość, wizyta u Cyrulików będzie dla nich spełnieniem marzeń.

zdjęcie: Cyrulicy

Mydła syjamskie są połączeniem dwóch wzajemnie uzupełniających się mydeł, dzięki czemu zapewnią oczyszczenie oraz nawilżenie brody i skóry pod nią.

Świetne i pomysłowe rozwiązanie!

Są również szampony, balsamy i olejki do brody, a skład każdego markowego produktu jest najwyższej jakości. – Skład jest dla nas zawsze priorytetem, ponieważ to on determinuje działanie produktu – mówią właściciele.

zdjęcie: Cyrulicy

Olejek z najnowszej serii Sailor to wyjątkowa mieszanka pięciu lekkich olei z aromatem piżma, ambry oraz kolendry i werbeny cytrynowej, a Sailor Balm ujarzmi nawet najbardziej niesforną brodę. Seria Sailor, jak zapewniają Cyrulicy, jest dla tych, którzy nie boją się niczego!

Do produkcji swoich kosmetyków Cyrulicy często wykorzystują niebanalne surowce roślinne, których próżno szukać w innych preparatach.

Są to m.in olej meadofoam z pianki łąkowej czy galactoarabinan, czyli polisacharyd otrzymywany z modrzewia.

zdjęcie: Cyrulicy

Zaprojektowali po swojemu szczotkę do brody, roller do stylizacji czy ręcznik z mikrowłókien! Wszystkie ich produkty wyróżnia ciekawy design i cyrkowa stylistyka.

Jednak jeśli nie macie aż tak blisko do Katowic, to odwiedźcie koniecznie ich bloga, który jest doskonałym poradnikiem na temat pielęgnacji zarostu. W zasadzie każdy brodacz powinien mieć go w pamięci!

Jest pełen ciekawych porad i podpowie wam, który z kosmetyków wybrać, wskazując różnice między produktami.

Tekst: Marta Mankiewicz

FASHION