Adidas postanowił wrócić do modelu Yeezy Boost 350 V2 w limonkowym kolorze

Ostatni drop Yeezy Boost 350 V2 pokazał zmianę podejścia kolaboracji Yeezy x Adidas do limitowanej sprzedaży. Teraz Yeezy mają być dostępne, przystępne i łatwo osiągalne. I co? I nadal sprzedają się jak świeże bułeczki. Adidas postanowił odgrzebać model i kolor z zeszłego roku, bo limonkowy święci triumfy. To się nazywa modowy recykling.
.get_the_title().

Pisaliśmy już o tym, że odcień limonki zdominował kolorystyczne trendy drugiej połowy 2018 roku. Przyczyniła się do tego Kim Kardashian, a w ślad za nią najprawdopodobniej podąży teraz jej mąż, Kanye West, który według społeczności Yeezy Mafia ma zamiar powrócić do neonowego koloru w modelu Yeezy Boost 350 V2.

Limonkowy odcień zadebiutował na tym modelu butów już w zeszłym roku i prawdopodobnie pojawi się w tegorocznym przedświątecznym dropie. Chociaż neonowy kolor na butach Yeezy ma sporo przeciwników, to Yeezy Boost 350 V2 Semi Frozen Yellow zyskują wyrazistość i charakter, a przy tym przełamują szaro-burą kolorystykę zimowej ulicy.

Limonka zdecydowanie dominuje na tym modelu, ale towarzyszy jej niezmienna czerwień na napisach z boku oraz odcienie szarości.

Oprócz Slime Frozen Yellow Yeezy x Adidas planuje także powrót koloru Sesame, który doskonale wpisuje się w ulubioną paletę Kanye’go Westa. Wszystkie wersje Yeezy Boost 350 V2 są do kupienia od ręki na stronie Adidasa oraz Yeezy Supply za 220 dolarów.

Yeezy Boost 350 V2 Sesame
Yeezy Boost 350 V2 Zebra
Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint
Yeezy Boost 350 V2 Triple White
Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0

Tekst: MW

FASHION