Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Z podwórek na stadiony, czyli kolaboracja PROSTO. i PFC w sam raz na Mundial

Koszulki piłkarskie PROSTO. i Polish Football Casuals trafiają dziś do sprzedaży. Limitowany drop "z podwórek na stadiony" ląduje o godzinie 20:00. Wygląda naprawdę świetnie.
.get_the_title().

Już dziś do sprzedaży trafi kolaboracja PROSTO. i Polish Football Casuals. Limitowana edycja piłkarskich koszulek to ukłon w stronę kibiców, ale też fanów piłkarskiej mody, których przybywa. Koszulki z limitowanego dropu „z podwórek na stadiony” sprawdzą się nie tylko na stadionie, o czym przekonują zdjęcia Kuby Dąbrowskiego, wykonane – a jakże – na podwórku i z blokami w tle.

Może was zaskoczyć cena koszulek, ale, jak podkreśla PROSTO., nie są to zwykłe bawełniane t-shirty, ale techwear z prawdziwego zdarzenia.

Koszulka powstała specjalnie na okazję współpracy z Polish Football Casuals, jest stworzona z materiałów używanych przez drużyny sportowe w całym kraju, także te z najwyższych lig. To nie jest zwykła koszulka, tylko piłkarski trykot z kilkoma, niespotykanymi do tej pory przy takich projektach, dodatkami – zapewnia PROSTO.

Prosto Klasyk x Polish Football Casuals
Premiera koszulek w środę, 6 czerwca, godz. 20:00
Limitowany drop „z podwórek na stadiony” / cena: 160 złotych
W zestawie dedykowane opakowanie i wlepy od obu ekip.
Fot. Kuba Dąbrowski.

FASHION