Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zaskakująca wiosenna kolekcja Reserved – lata 90., postsoviet chic i głośne nazwiska

Reserved zdecydowanie płynie ostatnio na dobrej fali. Otwarcie sklepu na Oxford Street w Londynie, głośna kampania z Kate Moss w roli głównej, a teraz kolekcja, która pokazuje nowe, ciekawsze oblicze marki.
.get_the_title().

Patrząc na ostatnie sezony, trudno nie przyznać, że uznanie Reserved za typową sieciówkę sprzedającą klasyczne marynarki, bluzy z nadrukiem oraz t-shirty z grafikami było pochopnym błędem. Odkąd marka z portfolio LPP rozpoczęła sukcesywną ekspansję za granicę, jej kolekcje stają się coraz bardziej zróżnicowane i dostosowane do aktualnych światowych trendów. Taka jest też kolekcja na wiosnę 2018, w której mniejszość stanowią poprawne sukienki i neutralne podkoszulki. W tym sezonie marka nadal stawia na proste formy, ale – w odróżnieniu od poprzednich lat – widać w nich jasno określony charakter.

Reserved Wiosna 2018

W lookbooku prezentującym wiosenną kolekcję możemy zobaczyć same perełki, wśród nich sukienki szmizjerki, długie marynarki z wycięciem na ramionach oraz transparentne parki, które zapewne będą hitem na tegorocznych festiwalach muzycznych. Wszystko to okraszone jest najgorętszymi trendami roku, czyli pastelowymi kolorami, paskami, przezroczystościami i kwiatowymi printami. Męska kolekcja również nie odstaje poziomem i prezentuje fasony inspirowane nadal aktualnym trendem postsowieckim oraz latami 90. Tutaj również nie zabrakło mocnych akcentów kolorystycznych, które w tym roku stanowią dużą konkurencję dla pasteli i ultra violetu. Wiosenna kolekcja ma spójny charakter i prezentowana jest przez dwójkę rozchwytywanych modeli, McKennę Hellam i Adriena Sahoresa, którzy pojawiają się na wybiegach u największych nazwisk z branży.

Reserved Wiosna 2018
Reserved Wiosna 2018
Reserved Wiosna 2018
Reserved Wiosna 2018

Tekst: MW

FASHION