Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zircle – berliński second-hand z ubraniami z Zalando

Zircle to nowy pop-up store w Berlinie, w którym możecie kupić ubrania z drugiej ręki. Za tą inicjatywą stoi odzieżowy gigant, firma Zalando.
.get_the_title().

W berlińskim centrum handlowym przy Alexanderplatz możecie teraz kupić ubrania w bardzo przystępnej cenie. Berlin słynie ze świetnych concept store’ów i klimatycznych targów oraz minisklepów z używaną odzieżą. To tutaj można znaleźć prawdziwe perełki vintage, ale też ubrania wpisujące się we współczesne trendy.

Zircle wychodzi z ofertą do każdego, bo cena sprzedawanych ubrań zaczyna się od trzech euro i podobno nie sięga dwucyfrowej liczby.

Skąd biorą się ubrania dostępne w nowym berlińskim pop-upie? To ubrania zakupione na Zalando przez klientów firmy, głównie użytkowników aplikacji Zalando Wardrobe, którzy zamiast wyrzucać lub chować głęboko do szafy używane ubrania, mogą wymienić je na vouchery.

W ten sposób Zircle przyczynia się nie tylko do dobrej sytuacji finansowej klientów, ale też wpływa na ekologiczny obieg ubrań.

To bardzo ciekawa inicjatywa, która poszerza też działalność samego Zalando. Firma, która do tej pory funkcjonowała jedynie online, teraz próbuje swoich sił również w sklepie stacjonarnym i to z bardzo dobrą ideą.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Zircle

FASHION