Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Bosch wprowadza piekarniki z funkcją autopilota, które sprawią, że pieczenie będzie dziecinnie proste

Te piekarniki nie tylko samodzielnie zatroszczą się o poziom wypieczenia potrawy – nie potrzebują także pomocy przy czyszczeniu.
.get_the_title().

Dzięki nowym piekarnikom marki Bosch nawet najbardziej oporni polubią pieczenie. Modele Serie | 4 oraz Serie | 6 wyposażone są bowiem w funkcję AutoPilot, która sama zatroszczy się o jakość przygotowywanego jedzenia. W pamięci urządzenia znajdują się przepisy (w zależności od modelu od 10 do 30), wystarczy więc wybrać potrawę z bazy oraz ustawić jej wagę, a automatyczny program sam określi tryb grzania, temperaturę i czas pieczenia. Model Serie | 6 dodatkowo wyposażony jest także w termosondę, która bada temperaturę wewnątrz potrawy podczas całego procesu pieczenia i przekazuje dane bezpośrednio do centrum sterowania. Dzięki temu nie trzeba bez przerwy zaglądać do piekarnika, a o tym, że danie jest gotowe informuje nas sygnał akustyczny, po którym urządzenie automatycznie się wyłącza.

Nowe piekarniki Bosch pozwalają także na równomierne pieczenie potraw nawet na trzech poziomach jednocześnie. Gdy ciepło jest szybko i równomiernie rozprowadzane we wnętrzu piekarnika, słodkie i słone potrawy mogą być przygotowywane w jednym czasie, bez przenikania się aromatów. Bosch pomyślał także o tych, którzy nie przepadają za sprzątaniem.

Doprowadzenie do czystości wnętrza piekarnika bywa pracochłonne, dlatego nowe modele Boscha, aby ułatwić użytkownikom życie, czyszczą się… same.

Powłoka EcoClean Direct automatycznie neutralizuje zanieczyszczenia. Mikrocząsteczki ceramiczne na ścianach piekarnika pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia, neutralizując je. Samoczyszczenie pyrolityczne pomoże z kolei przy bardziej gruntownych porządkach – po włączeniu tej funkcji piekarnik nagrzewa się do temperatury 480°C i wypala tłuszcz oraz inne pozostałości po pieczeniu, zamieniając je w popiół, który można łatwo usunąć.

FOODIE