Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chef’s Table wraca na Netflixa. Jest data premiery i pierwsza gwiazda

Kolejny sezon Chef's Table pozwoli nam zgłębić kulinarny świat, który do tej pory był nieco zaniedbany przez twórców serii.
.get_the_title().

Chef’s Table to absolutny hit Netflixa, którym zachwyca się cały świat. To prawdziwa gratka dla koneserów dobrego jedzenia, ponieważ stężenie food pornu sięga zenitu. Każdy odcinek poświęcony jest innemu szefowi kuchni. Serię rozpoczyna opowieść Massimo Bottury, head chefa najlepszej restauracji na świecie, czyli Osteria Francescana. Wielokrotnie nagradzany Chef’s Table już niedługo powraca na antenę. Kolejny sezon serii pozwoli nam zgłębić kulinarny świat wypieków i wyrobów cukierniczych, a jego premiera zaplanowana jest na 13 kwietnia 2018 roku. Wiadomość o tematyce nadchodzącego sezonu Chef’s Table pojawiła się na oficjalnym profilu serialu na Instagramie i została podana w słodkiej formie.

April 13

Post udostępniony przez Chef’s Table (@chefstablenetflix)

Nowa seria Chef’s Table będzie swoją strukturą nawiązywać do poprzednich sezonów. Każdy odcinek zostanie poświęcony bowiem innemu mistrzowi cukiernictwa. Pierwszy odcinek dotyczyć będzie Christiny Tosi z Milk Bar.

Chef’s Table: Pastry

Post udostępniony przez Chef’s Table (@chefstablenetflix)

Tekst: AO
Źródło: Konbini

FOODIE