Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Cream art – następca latte art, który podbija Instagrama

Cream art jest jeszcze bardziej kolorowy, efektowny i fotogeniczny niż latte art. To trzeba zobaczyć.
.get_the_title().

Młody barista i właściciel seulskiej kawiarni C.Thorough, Kangbin Lee, tworzy mini dzieła sztuki na powierzchni serwowanych kaw. Dzięki Instagramowi o jego wyjątkowej pasji i 'cream art’, nowym wymiarze osławionego niegdyś latte art, dowiaduje się właśnie cały świat.

Za płótno służą mu kawy z dużą warstwą kremowej, mlecznej pianki, za farby naturalne barwniki, za pędzle łyżeczki i cienkie patyczki.

Na kawę z precyzyjnie wykonanym obrazkiem (wybranym z 'portfolio’ Lee lub wymyślonym przez siebie) trzeba umówić się na konkretną datę. Obecnie Kangbin wykonuje jedynie trzy obrazki dziennie, a na każdy potrzebuje około 15 minut. Cena to około 24 złote. Efekty zachwycają i przyciągają coraz więcej gości ale obecnie kalendarz Kangbina jest wypełniony a rezerwacje zamknięte. Zobaczcie jak barista tworzy słynny obraz 'Gwiaździsta Noc’ Van Gogha:

크리마트 3대장 🙂 . . A price guide for 'Creamart' 'Bear' design is ₩7,500 if want another design, have to reservation but only Three cup of Creamart a day . . ☡☡☡reservation is full. So I don't get reservations for a while. 'Bear' design Orders can be anytime. . 403-3, Itaewon-dong, Yongsan-gu Monday & Tuesday 14:00 – 10:00 Everyday 12:00 – 10:00 . . . #씨스루 #cthrough #카페씨스루 #커피스타그램 #경리단길 #경리단길카페 #경리단길맛집 #녹사평 #녹사평카페 #이태원 #이태원카페 #이태원맛집 #라떼아트 #크리마트 #먹스타그램 #today #instagram #dailyart #coffee #barista #latte #latteart #cafelatte #coffeetime #creamart #espresso #artwork #art

Post udostępniony przez 이강빈 (@leekangbin91)

Poza replikami słynnych obrazów, Kangbin 'maluje’ także portrety słynnych osób, bohaterów bajek, symbole, kwiaty i logotypy.

Choć rzekomo nigdy nie uczył się rysunku, trudno nie zgodzić się, że do 'cream art’ ma rękę!

Galerią prac Kangbina jest oczywiście Instagram, którą obecnie obserwuje ponad 190 tys. osób. Jeśli chcecie podejrzeć sztuczki i techniki, jakich używa tworząc swoje kremowe dzieła, zerknijcie także na jego kanał youtube.

Kuchnia to dziś centralny punkt każdego domu, dlatego wybierając sprzęt AGD kierujemy się nie tylko jego funkcjonalnością, ale coraz większą uwagę zwracamy na design, także detali.

Lodówka, piekarnik czy zmywarka powinny nie tylko wtapiać się we wnętrze, mogą być również atrakcyjnym elementem dopełniającym jego klimat.

Marka Samsung stworzyła linie sprzętów do zabudowy dopracowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak by każdy mógł wybrać serię dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb.

Linia Stal szlachetna

Subtelny, minimalistyczny design oraz wykończenie ze stali nierdzewnej sprawiają, że ta linia nie tylko świetnie wygląda, ale jest odporna na sezonowe trendy.

To nie wszystko, bo sprzęty, które ją tworzą posiadają także innowacyjne funkcje znacznie ułatwiające codzienną kuchenną krzątaninę. Płyta indukcyjna z dużą, otwartą strefą Flex ZoneTM pomieści garnki i patelnie o nietypowych rozmiarach i kształtach, a zmywarka z technologią WaterwallTM domyje wszystkie naczynia.

Linia czarne szkło

Samsung przygotował również coś dla fanów minimalizmu we wnętrzach, którzy mają już dość bieli w kuchni i szukają alternatywy.

Czarna kuchnia może być i praktyczna i stylowa, do tego można ją uzupełnić czarnymi sprzętami AGD z linii Czarne szkło.

Czerń zyskuje coraz większą popularność w aranżacji mieszkań. Wykorzystują ją nie tylko projektanci mebli, ale także producenci sprzętów AGD. Z myślą o wielbicielach szlachetnych materiałów i ponadczasowej kolorystyki Samsung stworzył linię urządzeń wykończonych w czarnym szkle. Nowoczesny design sprzętu podkreślają wyrafinowane detale, takie jak błękitne wyświetlacze LED czy sterowanie dotykowe.

Linia grafitowa stal

Niezwykle oryginalną propozycją na rynku sprzętów kuchennych jest linia w kolorze grafitowej stali.

To wykończenie nadaje kuchni nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd.

Grafitowa stal idealnie pasuje zarówno do szkła, drewna, jak i granitu, przez co daje dużą wolność przy aranżowaniu kuchni.

FOODIE