Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ta cukiernia robi słodycze łagodzące bóle menstruacyjne i dostarcza je, gdy kobieta ma okres

Mocno czekoladowe brownie, serniki czy tarty ze słonym karmelem. Wszystko to, dostarczone pod same drzwi klientek, ma pomóc kobietom znosić miesiączkę.
.get_the_title().

Duża część kobiet tuż przed oraz w trakcie miesiączki ma większą ochotę na słodycze niż zwykle. Wiąże się to ze spadkiem poziomu estrogenów i serotoniny, który przyczynia się do pogorszenia nastroju. Nie od dziś również wiadomo, że nic tak nie poprawia humoru jak tabliczka czekolady. Zawarte w niej kakao uwalnia endorfiny w mózgu oraz łagodząco wpływa na podbrzusze.

Nie łudźmy się jednak, że dowolne czekoladowe ciastko złagodzi ból – lecznicze wykorzystywanie słodyczy możliwe jest tylko wtedy, gdy łakocie zawierają odpowiednie składniki.

Doskonale wiedzą o tym dziewczyny z cukierni Moon Cycle Bakery, które postanowiły produkować słodycze umilające kobietom nieprzyjemny okres menstruacji.

@mooncyclebakery

W ofercie cukierni znajdują się m.in. mocno czekoladowe brownie czy serniki i tarty ze słonym karmelem. We wszystkich produktach zawarte są cenne pierwiastki, które mają za zadanie łagodzić miesiączkę, np. bor (w orzechach laskowych) czy magnez.

@mooncyclebakery
@mooncyclebakery

Cukiernia działa internetowo, jednak nie jest to standardowy sposób sprzedaży – dziewczyny stworzyły bowiem specjalną aplikację, która śledzi cykl miesiączkowy klientek.

Oznacza to, że tuz przed samą miesiączką paczka ze słodyczami zostanie dostarczona pod drzwi klientki.

Przy zamówieniu produktów wypełnia się również tabelkę poświęconą preferencjom żywieniowym oraz ewentualnym alergiom. Dzięki temu dostaniemy na przykład bezglutenowe brownie ze słonym karmelem. Moon Cycle Bakery działa na terenie Stanów Zjednoczonych, a usługa spersonalizowanych słodyczy kosztuje od 15 do 30 dolarów miesięcznie.

@mooncyclebakery
@mooncyclebakery

FOODIE