Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Feed me” – książka kucharska z przepisami posiłków, które możesz przygotować dla swojego psa

Kochasz swojego psa nad życie? A może uwielbiasz gotować, ale nie masz dla kogo? Teraz możesz uwolnić w sobie MasterChefa za sprawą książki z przepisami dla psów.
.get_the_title().

Autorką „Feed me: 50 Home Cooked Meals for Your Dog” jest Liviana Prola, która wychodzi z założenia, że dla właścicieli psów ich dobro i zdrowie jest tak samo ważne jak każdego innego członka rodziny. Prezentowanymi przepisami chce zachęcić do zwrócenia uwagi na to, jak wielki wpływ dieta naszych pupili ma na ich zdrowie.

Zdaniem Proli za większość chorób naszych zwierząt odpowiedzialne jest właśnie niewłaściwe żywienie, w tym przede wszystkim serwowanie im karmy z dużą ilością środków konserwujących.

Źródło: Amazon.com

W książce znalazły się przepisy na posiłki proste w przygotowaniu, a zarazem pełne wartości odżywczych. Dania mają być odpowiednie dla psów o różnej wadze, wielkości, rasie i stopniu intensywności codziennych aktywności.

Źródło: Amazon.com

Zastanawiacie się, kiedy niby mielibyście znaleźć w swoim grafiku czas na taką kuchenną rewolucję? Autorka i tu spieszy z pomocą. „Feed me” zawiera także przepisy na potrawy, które możecie ugotować w większej ilości i zamrozić.

Choć obstawiamy, że po przygotowaniu marchewkowego risotto ze smażoną wołowiną do garnka mogą rzucić się wszyscy domownicy i raczej nie zostanie nic na zapas.

via GIPHY

Książka miała swoją premierę we wrześniu i obecnie można ją kupić na Amazonie w promocyjnej cenie około 20 dolarów. Nie ma jeszcze niestety żadnych ocen klientów. Być może czekają do Gwiazdki, kiedy czworonogi przemówią ludzkim głosem i powiedzą, czy posiłki spełniają ich oczekiwania. Biorąc pod uwagę fakt, że chyba każdy pies ma na swoim koncie degustację butów swojego pana czy rozdeptanego na chodniku ciastka, obstawiamy że do frykasów z „Feed me” tym bardziej nie będzie żadnych zastrzeżeń.

Tekst: Kinga Dembińska

FOODIE