Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gdzie jeść w Gdyni? Chodźcie do Batory Food Hall!

Lato w pełni, a my właśnie znaleźliśmy kolejny dobry powód, by odwiedzić Trójmiasto. Jeśli lubicie dobre jedzenie (kto nie lubi?!) i industrialne klimaty, musicie wpaść do zrewitalizowanej części Batorego.
.get_the_title().

Wykorzystanie oldschoolowej architektury to zawsze dobry pomysł. Wiedzą o tym pomysłodawcy pierwszego w Gdyni Food Hallu, ulokowanego na parterze w niedawno odnowionej części Batorego, przy ul. 10 lutego 11.

Pod tym adresem dostaniecie wszystko, czego zapragniecie w letnie wieczory: neony, koktajle i szeroką ofertę street foodu.

600″ class=”size-full wp-image-860615″ /> Źródło: materiały prasowe Batory Food Hall

Mieszkańcy Gdyni często skarżyli się, że w weekendy trudno coś zjeść na mieście po 22:00 – Batory Food Hall uratuje każdego przed nadchodzącą gastrofazą, bo tutejsze lokale w piątki i soboty są czynne aż do północy!

Źródło: materiały prasowe Batory Food Hall

A czego warto spróbować? We FRYCIE dostaniecie potężne porcje frytek z dodatkami (i to z nie byle jakimi – szarpana łopatka wieprzowa czy wołowina w curry pomogą przetrwać nawet najdłuższą imprezową noc), zjecie burgera w wersji mięsnej lub wege (kochamy ich nazwy nawiązujące do gdyńskich miejscówek – kto zgadnie, jakie kanapki kryją się pod hasłami Orłowo czy Klif?), dla miłośników wieczorowej klasyki znajdzie się też pizza. A jeśli potrzebujecie dawki ostrości, polecamy meksykańskie dania z DecapiTacos. Przy tym stanowisku znajdziecie być może chętnych do pojedynku, czyje kubki smakowe zniosą więcej pikantnych papryczek…

Źródło: materiały prasowe Batory Food Hall

Oczywiście można do Batorego wpaść również rano, na przykład na śniadanie z kawą lub lemoniadą gratis. W Zater Orient podają bliskowschodnie specjały (także wegańskie) do godziny 12:00.

W piątki warto tu bywać podwójnie. Pierwszy powód to promocje na dzbany popularnych drinków w Barbatory (60 zł za porcję Vodka Sour czy Margarity do podziału dla kilku osób to świetny deal), drugi, już bardziej dla duszy niż dla ciała, to sety DJ-skie w wykonaniu różnych przedstawicieli sceny klubowej, a także muzyka na żywo, czyli koncerty. Before w Batorym to niezły pomysł, bo bliskość stacji SKM zapewni wam szybki transport na kolejną imprezę do Sopotu czy Gdańska.

Źródło: materiały prasowe Batory Food Hall

W najbliższy piątek 9 sierpnia od 20:00 zagra dla was ROS – DJ, producent muzyczny i promotor nurtu drum’n’bass. Sprawdźcie na Facebooku szczegóły wydarzenia, łapcie się przyjaciół pod jedną rękę, w drugą dłoń burgera czy quesadillę i spotkajmy się w Batorym!

Źródło: materiały prasowe Batory Food Hall

Tekst: KG
Zdjęcie główne: materiały prasowe Batory Food Hall

FOODIE