Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gdzie w Warszawie zajeść smutki w najbardziej depresyjny dzień w roku?

Dziś Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. Jeśli odczuwacie jego działanie, możecie schować się w domu pod kocem i wbijać się w ten stan, albo… odwiedzić miejsca, które swoim wystrojem i menu poprawią wam nastrój. Poniżej nasze top 5 propozycji, gdzie iść i co zjeść, bo w końcu jedzenie jest dobre na wszystko!
.get_the_title().

1. AIOLI Chmielna i Świętokrzyska

fot.Mateusz Grzelak/Aioli

AIOLI jak zawsze wszelkie troski zamienia w coś na pełnej petardzie. Wykluczają smutki i widzą świat przez różowe okulary.

Dziś w kantynach AIOLI każdy aiolifriends może zjeść różową pizzę, różowy popcorn, różowe śniadanie, no i w końcu lubiany przez wszystkich różowy sos aioli!

Jakby tego było mało – od 9:00 do 12:00 w każdej kantynie DJ pobudzi was do życia. Dzisiejszy Pink Monday zaczyna cykl różowych poniedziałków w AIOLI, który potrwa do początku wiosny.

2. Mr Pancake & Pizza Boyz

fot. mr.pancake/pizza boyz

Czujecie się dziś jak Britney w 2007? Wesoło pewnie nie jest, ale ekipa z Mr. Pancake i Pizza Boyz ma na to sposób: picka, gluten i pankejki!

Dziś nie liczymy kalorii, nie przejmujemy się cyferkami na wadze – robimy sobie dobrze, wybierając między nowością w menu, czyli Pankejkiem Mac n’ cheese z ekstra serowym macaroni z serem, posypką z bekonu i jalapeno mayo, kultową pizzą z dużą ilością sera, grillowanymi kiełbaskami, bekonem i peperoni, a better xanax smoothie, czyli szejkiem z pomarańczami, mango, porcją miodu, nasionami chia i amarantusa! Do tego promo: druga pizza 50 proc. off, drugi pankejk 50 proc. off!

3. Warszawski Lukier

fot. warszawski lukier

Słodycze – one zawsze poprawią humor! Dziś możecie sobie pozwolić na duże ilości bitej śmietany, freakshake’y, gofry, donaty.

Dodatkowo różowy wystrój lokalu działa antydepresyjnie, a bujając się na zawieszonej huśtawce (oczywiście, różowej) oderwiecie się na chwile od swoich przyziemnych problemów.

4. Vege Małpa

fot. vege małpa

Kolorowe, radosne, wegańskie bistro w samym sercu starego Mokotowa.

Na poniedziałkową chandrę polecamy wam pyszne, kolorowe wegańskie burgery.

Niebieska, różowa, a może zielona bułka z kotletem z kaszy jaglanej albo fasoli i buraka, duuużo vegan cheese, pesto z jarmużu, green vegan mayo… Musicie spróbować!

5. Raj w Niebie

fot. raj w niebie

Wycieczka do Raju brzmi jak dobra destynacja w najbardziej depresyjny dzień w roku. Wpadnijcie na drinka (lub kilka) i rajskiego bowla – w menu znajdują się też opcje dla wegetarian. Siedząc wśród zieleni, poczujecie się jak w niebie! Zły nastrój z pewnością minie jak ręką odjął.

FOODIE