Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

HALA Świebodzki, czyli pierwszy food court we Wrocławiu

Na Dworcu Świebodzkim otworzyło się miejsce, w którym będziecie mogli zjeść, napić się smacznych drinków, a w przyszłości także uczestniczyć w różnych eventach.
.get_the_title().

Raz na jakiś czas stajecie z pewnością ze znajomymi przed dylematem, gdzie się wybrać na jedzenie. Ktoś ma ochotę na pizzę, a ktoś inny nie toleruje glutenu, ktoś jest weganinem, a ktoś inny zjadłby dobrze wysmażonego burgera. Jak pogodzić te sprzeczne potrzeby? Odpowiedzią na to pytanie jest food court, w którym mieści się wiele lokali oferujących różnorodną kuchnię i drinki. W piątek 17 lipca swoje podwoje otworzyło pierwsze tego typu miejsce we Wrocławiu. HALA Świebodzki mieści się w przestrzeni Dworca Świebodzkiego, przy Placu Orląt Lwowskich 20B.

Coś dla siebie znajdą tu i roślinożercy, i miłośnicy mięs, i fanatycy słodkości i ci, którzy najbardziej lubią kuchnię orientalną.

HALA Świebodzki to sześć różnych lokali i bar, w którym można się napić piwa lub zamówić orzeźwiającego drinka. Cztery z lokali – Projekt Pizza, PANda Ramen, HulThai i FALLA Wrocław – są już wrocławianom doskonale znane. Dwa kolejne to zupełna nowość na gastronomicznej mapie tego miasta. W Candy Pancakes zjecie przesłodkie pankejki z Oreo, Nutellą, M&M-sami czy różowym Kit-Katem. Z kolei Meatologia to miejsce dla wszystkich, którzy mają ochotę na szarpaną wołowinę, tatara, jagnięcinę czy pastrami.

HALA otwarta będzie przez cały tydzień: od poniedziałku do środy od 12:00 do północy, od czwartku do soboty od 12:00 do 4:00 i w niedzielę od 17:00 do północy.

Do tego na sierpień planowany jest grand opening, który potrwa aż dwa dni. Więcej dowiecie się ze strony HALI Świebodzki na Facebooku (tam znajdziecie też menu wszystkich tamtejszych lokali). Warto dodać, że na jedzeniu i piciu się nie skończy. Pomysłodawcy zapowiadają, że w przyszłości zadbają także o coś dla ducha – będą więc eventy, targi i różne artystyczne inicjatywy. Mamy nadzieję, że to miejsce na dobre zagości na gastronomicznej mapie Wrocławia!

Zdjęcia: HALA Świebodzki
Tekst: NS

FOODIE