Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Hotel organizuje trwający miesiąc festiwal awokado. Zobaczcie, co wtedy oferuje restauracja

I jak tu zaoszczędzić na własne mieszkanie?
.get_the_title().

Ponoć Millenialsi mają obsesję na punkcie awokado. Ta, według niektórych, odpowiada za ich opłakaną sytuację finansową, brak oszczędności na emeryturę i trudności w samodzielnym zakupie nieruchomości. Co jednak na to poradzić, skoro zielony owoc atakuje nas zewsząd, kusząc wyjątkowym smakiem i niezliczoną ilością prozdrowotnych właściwości?

Źródło: Casa Velas

Popularność awokado wśród Millenialsów wykorzystuje luksusowy hotel Casa Velas w Meksyku, organizując trwający cały miesiąc festiwal awokado. „Guacamania” to święto meksykańskiej kuchni, podczas którego największą gwiazdą będzie właśnie słynny owoc.

Źródło: Casa Velas

Szef hotelowej kuchni przygotował z tej okazji specjalne menu, składające się z takich potraw, jak burrito z awokado, czekoladowy mus z awokado, gofry z awokado i dżemem z orzechów laskowych czy tiramisu z awokado. Na czas trwania festiwalu szeregi obsługi hotelowej zasili guacamolog, czyli ekspert od awokado, który na życzenie gości będzie przyrządzać świeże guacamole czy lody na bazie awokado.

Źródło: Casa Velas

„Guacamania” to nie tylko specjalne menu w hotelowej restauracji – w ramach festiwalu przekształceniom ulegnie też spa, w którym będzie można poddać się pielęgnacyjnym zabiegom z wykorzystaniem – nie zgadniecie – awokado.

Źródło: Casa Velas

Źródło: Konbini
Tekst: AO

FOODIE