Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ice Dream, czyli instagramowe lody o smaku jednorożca

Temperatury już prawdziwie wiosenne, słońce przygrzewa – oficjalnie można rozpocząć sezon lodowy. W Warszawie nie brakuje świetnych lodziarni, ale takich z lodami o smaku jednorożca chyba do tej pory nie było. Jeśli jesteście ich ciekawi, wpadnijcie do Ice Dream w Arkadii.
.get_the_title().

Koncepcja lodziarni Ice Dream to „zrób to sam”. Samodzielnie komponujecie wybrane smaki, dobieracie dowolną liczbę dodatków, nie ogranicza was też z góry narzucona gramatura – to do was należy decyzja, jak duża porcja ostatecznie wyląduje w waszym wafelku.

Lody kosztują 4,99 zł za 100 g, co jest ceną standardową jak na warunki warszawskie.

To, ile zapłacicie na koniec, uzależnione jest od wagi końcowej stworzonego przez was deseru, co może być pułapką dla co większych łasuchów. W końcu tęczowym posypkom, świeżym owocom czy kuleczkom z jadalnego brokatu czasem trudno się oprzeć!

Źródło zdjęcia: materiały prasowe Ice Dream

Idea „self service ice cream” wywodzi się z Włoch, gdzie zdobyła dużą popularność. Gelateria Ice Dream jest pierwszą miejscówką tego typu w Polsce.

Właściciele dbają o wysoką jakość produktów, większą ich część sprowadzając ze słonecznej Italii.

Dzięki temu możemy przebierać pomiędzy tak nietypowymi smakami jak „niebieskie migdały”, „czarna wanilia”, „wata cukrowa”, a nawet tytułowy „tęczowy jednorożec”. Jednak kreatywność ludzka nie zna granic i spod rąk odwiedzających wychodzą tak cudne kompozycje jak na przykład „Gra o tron”.

Źródło zdjęcia: materiały prasowe Ice Dream

Ice Dream nie tylko przeciera biznesowe szlaki – ze względu na bajeczny wystrój szybko podbija Instagram.

Ice Dream udowadnia, że lody mogą być nie tylko smaczne, ale i piękne. Co więcej, nasze lody okazują się też niesamowicie fotogeniczne. Co rusz słyszymy opinie, że jesteśmy bardzo instagramowi. Trzeba przyznać, że coś w tym jest, kiedy patrzymy na kolejnych klientów, którzy przed spróbowaniem loda najpierw robią mu zdjęcie – mówi założyciel lodziarni, Jakub Szeliga. Dodaje też, że pomysł na włoskie lody to przede wszystkim świetna zabawa i pozytywne emocje, więc zależy mu, by goście podchodzili do wizyty w Ice Dream na luzie i z uśmiechem na twarzy. Zresztą nie wyobrażamy sobie, by po spróbowaniu lodów o smaku tęczowego jednorożca posypanych kulkami brokatu mieć ponury wyraz twarzy.

Źródło zdjęcia: materiały prasowe Ice Dream

Instagramowa gelateria znajduje się na I piętrze centrum handlowego Arkadia w Warszawie, otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-20:00, w piątki i soboty od 9:00 do 23:00, w każdą niedzielę od 10:00 do 21:00.

Zdjęcia: materiały prasowe / fanpage Ice Dream
Tekst: KG

FOODIE