Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jak będzie w Ritual Cocktail Club?

Dziś rusza World Class Cocktail Festival - wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wypijecie w najlepszych drink barach dwa koktajle w cenie jednego. Sprawdziliśmy, czy warto z listy lokali uczestniczących w festiwalu wybrać Ritual Cocktail Club.
.get_the_title().

Od 6 do 17 czerwca trwa World Class Cocktail Festival. W cenie 29 zł wypijemy dwa koktajle przygotowane specjalnie na tę okazję przez najlepszych barmanów w kilkunastu miastach w całej Polsce. Więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziecie TU, a tymczasem przeczytajcie, dlaczego warto wpaść m.in. do Ritual Cocktail Club.

Ritual Cocktail Club

Koktajl z okazji World Class Cocktail Festival można wypić niemal wszędzie: w modnym wnętrzu hali targowej, nasłonecznionym ogródku Saskiej Kępy, lokalu stylizowanym na lata dwudziestolecia międzywojennego, a także w samym sercu imprezowej Warszawy. Na Mazowieckiej, zapełnionej zwłaszcza w weekendowe wieczory, pomiędzy klubami chowa się cocktail bar z prawdziwego zdarzenia. W nadchodzących dniach Ritual Cocktail Club zaprasza w swoje stylowe progi na cztery wyjątkowe kompozycje alkoholowe, stworzone specjalnie na World Class Cocktail Festival.

Jeżeli wpadniecie na drinka, aby schłodzić się w klubowym mroku po upalnym dniu, z pewnością zainteresuje was soczysty „Strawberry Breeze” z orzeźwiającą nutą bazylii na bazie ginu. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie koktajlu bez cytrusów, Ritual przygotował klasyczną kompozycję „First Rider” z wódką i sokiem z grejpfruta, z egzotycznym dodatkiem trawy cytrynowej. Dalej mamy dwa hity godne popularności ich muzycznych odpowiedników – fani odrobiny pikanterii docenią „Welcome to the Jungle” (tequila/spice mango/sok z limonki/czerwony pieprz), a miłośników słodkości do nieba zabierze „Stairway to Heaven”, czyli mieszanka whisky, śmietanki, słonego karmelu i czekoladowego bittersa.

Ritual Cocktail Club

Poza festiwalowym menu w karcie znajdziecie nieśmiertelne klasyki koktajlowe, które przygotowane zostały z odpowiednią dbałością o wysoką jakość składników.

Nad satysfakcją gości czuwa profesjonalna obsługa. Głodnych Ritual nakarmi z kolei pięknie podanym sushi, a następnie zaprosi wszystkich na rozkręcający się z godziny na godzinę parkiet.

Widzimy się przy barze w Ritual Cocktail Club?

FOODIE