Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Już nigdy nie pokłócicie się ze znajomymi o to, którą restaurację wybrać – idźcie do Batory Food Hall

Ponoć całkiem sporo związków, więzi rodzinnych i przyjaźni jest wystawionych na ciężką próbę, gdy trzeba wspólnie zdecydować, gdzie iść na obiad. Jeśli wybierzecie Batory Food Hall, istnieje spora szansa, że wszyscy będą zadowoleni, a wasze relacje uratowane. Sprawdźcie z nami gdyńską ofertę lunchową!
.get_the_title().

Nie ma nic gorszego niż wielogodzinne ustalanie, co dziś będzie jedzone.

Niestety, im większa ekipa, tym trudniej zadowolić wszystkich, bo nagle okazuje się, że ktoś się odchudza, inna osoba nie toleruje laktozy, dla trzeciego bez mięsa to nie obiad, a jeszcze kolejny zjadłby tylko coś małego.

Remedium na te bolączki jest pójście do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli jesteście z Trójmiasta, dobrym pomysłem będzie wypad do Batory Food Hall – ulokowały się tu kuchnie z różnych stron świata. Gwarantujemy, że w takim układzie całe towarzystwo ostatecznie usiądzie zadowolone przy jednym stole, w pełni usatysfakcjonowane z zamówionego posiłku.

W Batory Food Hall zjecie lunch w godzinach 12:00-16:00, a najtańszą opcję dostaniecie za 15 zł. Do wyboru wersje wege, fit, pizza, makarony i burgery, a także coś na ostro czy tradycyjnie w polskich smakach. Nikt nie będzie rozczarowany!

Ponieważ jesień właśnie się zaczęła, nie będziemy zdziwieni, jeśli na obiad będziecie chcieli dołożyć sobie więcej kalorii niż w ostatnich miesiącach. Tu sprawdzi się oczywiście niezawodny burger z Burger Stacja Batory w promocyjnej cenie lunchowej 17 zł, a jeśli wolicie zestaw na pełnym wypasie z frytkami i napojem – za 27 zł. Gdy już zrobi się zupełnie chłodno, polecamy rozgrzewające opcje meksykańskie od Decapi Tacos, w skład których wchodzi szarpana wieprzowina, szarpana wołowina lub kurczak do wyboru, ryż, świeże warzywa, salsa i nachosy. Za dopłatą dziesięciu złotych dostaniecie jeszcze zupę – a tam nie brakuje konkretnego wkładu. Ostrzegamy, że nie każdy może podołać zjedzeniu całej porcji!

Miłośnicy włoskiej kuchni powinni skierować swoje kroki od razu do Pizza&Tapas.
Znajdziecie tu świeże makarony i pyszną pizzę, co zaspokoi waszą tęsknotę za wakacjami w słonecznej Italii.

We Frycie z kolei bardziej współczesna odsłona klasycznego połączenia mięsa i ziemniaków. Tutaj do grubo ciosanych frytek dobierzecie sobie swój ulubiony rodzaj mięsa lub owoce morza, robiąc z tego bardzo przyjemny obiadowy box (17 zł, z lemoniadą 25 zł). Jeśli szukacie czegoś lżejszego, odwiedźcie Zater Orient i wybierzcie wege bowla za 20 zł. Mnóstwo warzyw i dawka witamin to zawsze dobry pomysł na obiad. Inną opcją z kategorii fit będzie Pociągnij za Słomkę i ich lunchowe smoothie bowle, pełne świeżych owoców.

 Jak wiadomo na deser jest zawsze osobne miejsce w żołądku, to podpowiadamy, że okazując paragon z powyższych miejsc za zakup oferty lunchowej, dostaniecie 20 proc. zniżki na porcję lodów w Wytwórni Lodów Polskich Trójmiasto U Lodziarzy!

Batory Food Hall znajduje się w CH Batory na ulicy 10 Lutego 11 w Gdyni, a zjecie tam codziennie do 22, a w piątek i sobotę nawet do 24!.

Tekst: KG
Zdjęcia: materiały prasowe Batory Food Hall

FOODIE