Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Luksusowe kostki lodu dla wymagających

Konsumenci, którzy lubią kupować drogie produkty codziennego użytku powinni być zachwyceni.
.get_the_title().

Te luksusowe kostki lodu oferuje kalifornijska firma Glace Luxury, która udowadnia, że nawet tak proste rzeczy można sprzedawać bardzo drogo, a chętni i tak się pojawią. Ich cena to prawie 1300 złotych za 50 sztuk! Marka inspiruje się postacią Fredrica Tudora – “lodowego magnata”, który blisko 200 lat temu, gdy napoje chłodzone lodem były dostępne tylko dla najbogatszych, zbił niesamowitą fortunę, transportując lód z Nowej Anglii do gorących Indii czy Brazylii i stając się jednym z bardziej oryginalnych biznesmenów tamtych czasów.

Misją założycieli marki jest dostarczanie najwyższej jakości lodu wymagającym konsumentom, którzy lubią raczyć się rzadkimi – a co za tym idzie drogimi – alkoholami i oczekują od brzęczącej zawartości kieliszka czegoś bardziej wyszukanego niż zmrożona kranówka.

Kostki te są krystalicznie przezroczyste, wyprodukowane z oczyszczonej wody i zapakowane w specjalne woreczki, które nie powodują sklejania oraz ograniczają ekspozycję na zapachy innych przechowywanych w zamrażarce produktów.
Nasz elegancki design zapewnia minimalne rozcieńczenie i maksymalne chłodzenie, znacznie poprawiając przyjemność konsumpcji. Luksusowy lód zapewnia konsumentom najwyższy poziom, który pasuje do ich wyborów w segmencie alkoholi premium” – czytamy na stronie internetowej.
Skusilibyście się na kostki lodu za 25 złotych sztuka?

Tekst: Anna Opas

FOODIE