Luksusowe kostki lodu dla wymagających

Konsumenci, którzy lubią kupować drogie produkty codziennego użytku powinni być zachwyceni.
.get_the_title().

Te luksusowe kostki lodu oferuje kalifornijska firma Glace Luxury, która udowadnia, że nawet tak proste rzeczy można sprzedawać bardzo drogo, a chętni i tak się pojawią. Ich cena to prawie 1300 złotych za 50 sztuk! Marka inspiruje się postacią Fredrica Tudora – “lodowego magnata”, który blisko 200 lat temu, gdy napoje chłodzone lodem były dostępne tylko dla najbogatszych, zbił niesamowitą fortunę, transportując lód z Nowej Anglii do gorących Indii czy Brazylii i stając się jednym z bardziej oryginalnych biznesmenów tamtych czasów.

Misją założycieli marki jest dostarczanie najwyższej jakości lodu wymagającym konsumentom, którzy lubią raczyć się rzadkimi – a co za tym idzie drogimi – alkoholami i oczekują od brzęczącej zawartości kieliszka czegoś bardziej wyszukanego niż zmrożona kranówka.

Kostki te są krystalicznie przezroczyste, wyprodukowane z oczyszczonej wody i zapakowane w specjalne woreczki, które nie powodują sklejania oraz ograniczają ekspozycję na zapachy innych przechowywanych w zamrażarce produktów.
Nasz elegancki design zapewnia minimalne rozcieńczenie i maksymalne chłodzenie, znacznie poprawiając przyjemność konsumpcji. Luksusowy lód zapewnia konsumentom najwyższy poziom, który pasuje do ich wyborów w segmencie alkoholi premium” – czytamy na stronie internetowej.
Skusilibyście się na kostki lodu za 25 złotych sztuka?

Tekst: Anna Opas

FOODIE