Maczfit dołącza do biegu Wings for Life World Run

Środki zebrane w ramach imprezy zostaną przeznaczone na badania nad wynalezieniem metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.
.get_the_title().

Wings for Life World Run jest globalnym biegiem charytatywnym organizowanym od 2014 roku. Odbywa się on w dwóch formułach: Biegu Flagowego w wybranych lokalizacjach i Biegu z Aplikacją, która umożliwia równoległy start w dowolnym miejscu na Ziemi. Jubileuszowy 10. bieg Wings for Life World Run odbędzie się już 7 maja.

Do grupy partnerów tegorocznej edycji dołączył catering dietetyczny Maczfit, który będzie wspierał m.in. flagowy bieg WFL WR w Poznaniu.

W wydarzeniu weźmie udział multimedalistka olimpijska i ambasadorka marki Maczfit Agnieszka Kobus-Zawojska. Wioślarka będzie również kapitanem wirtualnej drużyny firmy, do której można dołączyć niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdujemy.

Bieg na rzecz tych, którzy nie mogą pobiec na własnych nogach, to naprawdę piękny i ważny gest – mówi Agnieszka Kobus-Zawojska. – Jako sportowiec całym sercem wspieram tę inicjatywę i kibicuję każdemu, kto zechce się w nią zaangażować. Bardzo się cieszę, że będę mogła wziąć udział w biegu WFL WR i wraz z Maczfit dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy. Serdecznie zapraszam wszystkich fanów sportu do dołączenia do naszej drużyny.

Agnieszka Kobus-Zawojska /materiały prasowe

Maczfit przygotował szereg aktywności dla wszystkich uczestników biegu WFL WR. Podczas biegu w Poznaniu firma będzie zachęcać do odwiedzenia swojej strefy i spotkania z dietetyczką, która odpowie na pytania dotyczące poszczególnych diet i tego, jak wesprzeć swoją formę poprzez odpowiednio zbilansowane posiłki. Więcej informacji na temat tych działań znajdziecie w social mediach marki.

Od blisko 8 lat zachęcamy Polaków do tego, aby odpowiednio się odżywiali, ale też pamiętali o aktywności fizycznej. Naszym zdaniem połączenie ruchu z robieniem czegoś dobrego dla innych jest idealną kombinacją – mówi Karolina Tokarz, Content and Visual Communication Director w Maczfit. – Dlatego z wielką chęcią dołączyliśmy do listy partnerów tego wyjątkowego biegu. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z naszą ambasadorką i drużyną Maczfit przyczynić się do osiągnięcia celu Wings for Life World Run.

Do drużyny Maczfit można dołączyć tutaj.

Zdjęcia: materiały prasowe
Tekst: OP

FOODIE