Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Maczfit – najbardziej zróżnicowany catering dietetyczny, który spełni oczekiwania każdego

Catering dietetyczny z dostawą do domu, tak zróżnicowany, jak tylko sobie wymarzysz, a przy tym zdrowy i dopasowany do twoich preferencji kulinarnych? Taki właśnie jest Maczfit.
.get_the_title().

Diety pudełkowe już dawno przestały źle się kojarzyć. To, że zamawiasz gotowe posiłki na cały dzień, nie ujmuje ci niczego, a raczej pozwala utrzymać dobrą formę i mieć pewność, że nie będziesz osłabiał swojego organizmu, zapominając o regularnym jedzeniu.

Wybór cateringu dietetycznego Maczfit z pewnością będzie trafiony.

źródło: maczfit

Maczfit swój początek miał w 2015 roku, w czasach, gdy zamawianie całodniowych posiłków dopiero stawało się popularne. Jednak założyciel marki Maciej Lubiak już wtedy wiedział, co robi i w jaki sposób może wyróżnić się na rynku.

Postawił na najwyższą jakość i restauracyjny wygląd dań, który przełamie stereotyp, że zdrowe oznacza niesmaczne.

Determinacja i wiara we własną firmę pozwoliły Lubiakowi odnieść ogromny sukces, a Maczfit wręcz opanował Polskę. Diety pudełkowe można zamówić przez 7 dni w tygodniu do blisko 500 miejscowości w całym kraju.

Wytrwałość i determinacja to nie tylko podstawa samego biznesu. To także podstawa każdej dobrze zaplanowanej diety – przekonuje Lubiak.

Maciej Lubiak założyciel Maczfit, fot. Marta Wojtal

Co wyróżnia diety Maczfit? Przede wszystkim różnorodność menu i ogromny wybór diet, które można dopasować do swoich upodobań i potrzeb.

Jakość, sposób przygotowania i dobór składników są niezwykle ważne dla dietetyków pracujących dla Maczfit.

Starają się układać jadłospisy tak, żeby klienci wciąż odkrywali nowe smaki. Dzięki nim możemy liczyć na niebanalne przepisy na dania kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej lub indyjskiej, które nie będą powtarzały się w zamówionym przez was menu.

Ich baza obejmuje tysiące przepisów na różne potrawy!

źródło: maczfit

Oferta Maczfit wyróżnia aż 12 programów dietetycznych: dietę SILM – dla osób chcących zredukować masę ciała, FIT – dla aktywnych oraz niedawno wprowadzoną dietę INTERMITTEN FASTING, na której punkcie oszalał świat celebrytów i która zakłada spożywanie posiłków w ciągu 6-10 godzin, w tak zwanym okienku żywieniowym.

źródło: maczfit

Są również diety dla wegetarian oraz wegan obfitujące w strączki i zdrowe tłuszcze oraz diety specjalne: DIABETIC, NO GLUTEN, NO LACTOSE. Co więcej, osoby z niedoczynnością tarczycy również mogą liczyć na specjalnie dopasowany jadłospis – Hypo-Hashimoto.

Jest również dieta MAMI, stworzona z myślą o kobietach chcących zadbać o właściwe odżywienie w czasie ciąży oraz dieta DASH, dla tych, którzy muszą ograniczać ilość soli.

źródło: maczfit

Takie rozwiązania cieszą się coraz większym powodzeniem, ponieważ z roku na rok więcej osób dostrzega, jak ważna jest dieta w kontekście problemów zdrowotnych, z którymi się zmagamy.

Sądzę, że diety specjalne to przyszłość. Nie zapominajmy przy tym, że diety powinny mieć podstawę kliniczno-medyczną. W naszym menu nie ma diet, które nie miałyby podstaw naukowych i medycznych. Wszystkie są sprawdzone i zgodne z zasadami dietetyki. Jesteśmy też otwarci na zapotrzebowania naszych klientów – mówi Lubiak.

źródło: maczfit

Maczfit w swojej ofercie ma również program sokowy Detox Me, dedykowany osobom, które chcą odwrócić skutki złego odżywiania i w krótkim czasie dostarczyć organizmowi skoncentrowanego serum substancji bioaktywnych.

Detox Me każdego dnia gwarantuje inny zestaw sześciu świeżych soków, które zapewnią odpowiednie odżywienie organizmu.

Jeśli szukasz cateringu dietetycznego, który odpowiada na bardzo zróżnicowane potrzeby, podąża za zmieniającymi się trendami i codziennie będzie zaskakiwać cię smakiem, to wybierz Maczfit. Z pewnością nie pożałujesz i z utęsknieniem będziesz wyczekiwał kolejnego dnia i kolejnej porannej paczki od Maczfit.

FOODIE