Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W krakowskim Tytano otwiera się nowa miejscówka w stylu nowojorskich cocktail barów

Krakowscy wielbiciele koktajli mają coraz mniej powodów do narzekania. Ta informacja tym bardziej ich ucieszy. W ten weekend na Dolnych Młynów oficjalnie otwiera się nowe miejsce, które koniecznie powinni odwiedzić.
.get_the_title().

Jeszcze kilka lat temu niełatwo było znaleźć w Krakowie bary, w których zamówienie czegoś bardziej wyszukanego spotykało się ze zrozumieniem, a co więcej z wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami barmana. W ten weekend w krakowskim kompleksie Tytano na Dolnych Młynów oficjalne otwarcie ma kolejne miejsce, Scena54, które z dużym prawdopodobieństwem szturmem wejdzie do czołówki miejsc z dobrymi koktajlami. Scena54 to 300m2, 140 miejsc, urządzone w stylu nawiązującym do stylu art deco nowojorskich coctail barów. Ma być to miejsce nastawione na trochę starszą klientelę (raczej powyżej trzydziestki). Ma być jednocześnie lokalem na niezobowiązującego drinka, całonocną imprezę, a w tygodniu będą tu się odbywały spokojniejsze wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, jak burleska czy stand-upy.

W piątek w Scenie54 odbędzie się pokaz „Light the night“, klimat ma być w stylu nu funk, r’n’b i deep house. W sobotę organizatorzy planują koncert Kasi Malendy.

www.facebook.com/Scena54

www.facebook.com/Scena54/

FOODIE