Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Natural Mojo – produkty superfoods, dzięki którym pogodzisz zdrową dietę z aktywnym trybem życia [KONKURS]

Zdrowa dieta nie musi oznaczać skomplikowanych przepisów - czasem wystarczy kilka składników, za które z pewnością organizm się odwdzięczy. Sprawdźcie, jakie produkty Natural Mojo pozwolą lepiej się odżywiać, a przy tym nie zwalniać tempa.
.get_the_title().

Superfood, białka w proszku, suplementy diety – dzisiejszy rynek zasypuje nas „zdrowymi” produktami, gdy prawie wszyscy chcą dbać o swoją sylwetkę. Jednak przy ich wyborze trzeba zachować rozsądek i przede wszystkim zwracać uwagę na skład – po przyjrzeniu się liście wszystkich elementów często okazuje się, że część z nich nie ma naturalnego pochodzenia.

Trzeba wiedzieć, jakim markom można zaufać, a jedną z nich może być z pewnością Natural Mojo, która została założona w 2005 roku w Berlinie.

Pomysł stworzenia innowacyjnych produktów opartych na superfoods (nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, która jest bogata w składniki odżywcze) wyszedł z inicjatywy Akosa Piffko – światowej klasy pływaka, który z racji swojego zawodu interesował się wpływem zdrowej diety na wyniki sportowe. Po ukończeniu studiów pracował w firmach spożywczych, aż do czasu założenia własnej marki, która dziś podbija serca aktywnych kobiet.

@@amilleandconfettis

Post udostępniony przez Natural Mojo Polska (@naturalmojo_pl)

Eksperci i specjaliści od żywienia marki stworzyli produkty, które dają maksymalne korzyści dla ciała i umysłu. Wszystkie wykonane są z kombinacji wyselekcjonowanych, naturalnych składników – regionalnych lub importowanych z całego świata. Co ważne, wszystkie produkty mają taką formę, aby łatwo i szybko móc je przygotować. Nie musimy już podjadać tuczącymi drożdżówkami.

Teraz prowadzenie zdrowej diety przy zachowaniu aktywnego trybu życia jest naprawdę proste – w końcu każdy znajdzie czas na zrobienie shake’a, czy szybkich naleśników z białkiem waniliowym.

Koktajle białkowe, kuracje oczyszczające, czy zdrowe herbaty – to tylko część produktów produktów z oferty Natural Mojo.

Wszystkie kobiety znajdą w nich coś dla siebie – zarówno sportsmanki, które nie wyobrażają sobie dnia bez ćwiczeń, jak i dziewczyny chcące dbać o swoją cerę i kondycję włosów.

W każdym z nich znajdują się tak dobroczynne składniki, jak camu-camu (owoc zawierający najwyższy poziom witaminy C na świecie), baobab (źródło witaminy C, błonnika i wapnia), czy spirulina (mikroalga niezwykle bogata w białko, żelazo, witaminy, minerały i pierwiastki śladowe).

 

Pełną ofertę produktów Natural Mojo znajdziecie na stronie www.naturalmojo.pl, a my mamy dla Was kod rabatowy: -25 % na hasło „F5”.

Zniżką objęte są wszystkie produkty, z wyłączeniem tych z wyprzedaży. Kod jest ważny do końca kwietnia.

Mamy także KONKURS!

Do wygrania 3 zestawy „Feel Good Plus” z herbacianym trio, które pozwoli oczyścić organizm. Wystarczy, że napiszecie w komentarzach (tutaj, nie na Facebooku), który z produktów Natural Mojo najbardziej by Wam się przydał i dlaczego. 4 najlepsze odpowiedzi wybierzemy 19 kwietnia o godzinie 13:00 . Powodzenia!

 

FOODIE