Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nie masz planów na październik? Rusz w rejs przez wybrzeża Chorwacji, śpij, jedz i pij wino za darmo

Raz na jakiś czas każdy zamarzy o rzuceniu wszystkiego i udaniu się w pełną przyjemności podróż. Teraz te marzenia mogą stać się rzeczywistością, ponieważ chorwacka linia promowa chce zapłacić ochotnikowi za poświęcenie się i stanie się testerem smaków podczas jednego z rejsów. Musisz tylko złożyć podanie.
.get_the_title().

Cruise Croatia ogłosiło w tym tygodniu na swojejstronie internetowej, że szuka „smakoszy jedzenia i koneserów wina”, którzy dołączą do rejsu „Food and Wine Cruise” w październiku 2020 roku. Prom będzie pływał po wybrzeże Chorwacji przez siedem nocy, na trasie Split–Dubrownik.

Cała podróż obejmuje wycieczki z przewodnikiem, doświadczenia kulinarne i oczywiście mnóstwo niesamowitych potraw i napojów, w tym czterodaniowe obiady oraz degustacje lokalnego wina.

Cruise Croatia ma w swojej ofercie także rejs „Gra o tron”, więc tak, firma zdecydowanie zna się na rzeczy.

ŹRÓDŁO: CRUISECROATIA.COM

Dlaczego ma cię przekonać właśnie Chorwacja? Przede wszystkim ze względu na wspaniałe widoki oraz na możliwość degustacji lokalnych rodzajów win, które zyskują coraz większą popularność.

Chorwacja może pochwalić się 64 różnymi odmianami winogron. Jest tam ponad 800 winnic i prawie 20 tys. zarejestrowanych producentów wina.

Jeśli to ty będziesz szczęśliwcem wybranym na tę posadę, za darmo doświadczysz wszystkich atrakcji, jakie są przewidziane dla potencjalnego nabywcy takiej wycieczki. Na pokładzie będą również prowadzone wykłady na temat wina, aby jeszcze bardziej zgłębić twoją wiedzę na jego temat.

Co więcej, otrzymasz również wynagrodzenie w wysokości 605 dolarów za wypróbowanie wszystkiego i przekazanie załodze informacji zwrotnych, które pomogą udoskonalić przyszłe rejsy. Lepiej być nie może!

ŹRÓDŁO: CRUISECROATIA.COM

Aby zgłosić swoją kandydaturę, musisz tylko do 4 września złożyć podanie na stronie internetowej firmy i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie ty najlepiej sprawdzisz się w roli testera.

Cruise Croatia podał przykładowe cechy, których poszukuje u swojego idealnego kandydata. To m.in. solidna znajomość na winach, umiejętność wyrażania szczerych opinii oraz brak oporów przed próbowaniem nowych rzeczy.

ŹRÓDŁO: CRUISECROATIA.COM

Wychodzi więc na to, że wystarczy tylko, abyś napisał najbardziej ekscytujący list motywacyjny na świecie, w którym opowiesz o swojej miłości do podróży, wina i dobrego jedzenia.

Jeśli żeglowanie po chorwackim wybrzeżu oraz smakowanie lokalnych dobroci połączone z zarabianiem pieniędzy to wymarzona przygoda dla ciebie – bierz się do roboty! Trzymamy za ciebie kciuki!

Tekst: Marta Mankiewicz

FOODIE