Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nocny Market startuje już 17 maja – i wiemy gdzie!

Organizatorzy Nocnego Marketu wyjątkowo długo kazali nam w tym roku czekać na ujawnienie nowej lokalizacji uwielbianej przez warszawiaków imprezy. Jednak takiego obrotu spraw nikt się chyba nie spodziewał.
.get_the_title().

Poprzedni sezon miał definitywnie zakończyć działalność Nocnego Marketu na Dworcu Głównym w Warszawie. Po hucznym pożegnaniu dotychczasowej lokalizacji jesienią 2018 roku organizatorzy nie podali nowego adresu imprezy. Padły jedynie deklaracje dotyczące młodszego brata – Mini Marketu, który będzie karmił wieczorami na lewym brzegu Wisły. Pomimo rozpoczęcia okresu ogródkowo-plenerowego, losy Nocnego Marketu w dalszym ciągu pozostawały nieznane.

Źródło: fanpage Nocny Market

Aż do teraz, gdy okazało się, że Nocny Market powraca na stare tory, czyli na perony kolejowe przy ul. Towarowej.

Nikt chyba nie spodziewał się, że uda się połączyć trwający remont torowiska Dworca Głównego i największą plenerową imprezę jedzeniową. Jak się okazuje, w Warszawie nie ma rzeczy niemożliwych. Nie wiemy jeszcze, jak długo trwać będzie sezon „bonusowy” dla Nocnego Marketu na Głównym, więc korzystajmy, póki czas!

Źródło: fanpage Nocny Market

Start Nocnego Marketu już w piątek 17 maja o godzinie 17:00, od 23 maja otwarte także w czwartki.

Znów będzie smacznie, kolorowo, neonowo, wyjątkowo. Przeżyjmy jeszcze raz najlepsze foodowe wydarzenie w Warszawie! Z kim się widzimy?

Źródło: fanpage Nocny Market

Tekst: KG
Zdjęcie główne: fanpage Nocny Market

FOODIE