Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dworzec Poznań Główny zmieni się w Nocny Targ na Hali Dworcowej

Zamknięta kilka lat temu i opustoszała hala dworcowa będzie tętnić życiem. W dawnych kasach będziemy mogli kupić jedzenie, a w innych zakamarkach posłuchać muzyki.
.get_the_title().

Nocny Targ na Hali Dworcowej to kolejne takie miejsce, która otworzy się w Poznaniu po sukcesie Nocnego Targu Towarzyskiego. Co szykują dla nas organizatorzy? Kilkunastu różnorodnych wystawców street foodowych, bar z wiadomymi pozycjami, dużo wygodnych miejsc do siedzenia, strefa art, gdzie DJ-e będą nas raczyć najlepszą muzyką, a także koncerty oraz strefa chill. Wstęp bezpłatny. Organizatorzy jednak są dość tajemniczy, ostrożnie dawkują informacje na temat wystawców oraz koncertów i wszelkich innych szczegółów. Ale jak sami mówią:

„Pomysł skierowany jest do głodomorów wrażeń kulinarnych i kulturalnych, którzy będą mieli okazję konsumować przyjemności w każdy weekend – bez wymówek!“.

W pierwszy weekend działalności usłyszymy na pewno dużo klubowej muzyki serwowanej przez lokalnych DJ-ów. Niedziela ma być miła i rodzinna. Co warte uwagi, sami możemy przyczynić się do tego, kto wystąpi na sobotnim afterze. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Nocny Targ na Hali Dworcowej otworzy się już 23.02! Zapowiada się ciekawie i nie możemy się już doczekać weekendu otwarcia!

FOODIE