Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nocny Targ Tęczowa – wrocławskie miejsce tego lata

Jesteście fanami jedzenia późną porą i neonowego klimatu Nocnego Marketu? Z pewnością ucieszy was wieść, że we Wrocławiu pod adresem Tęczowa 65 od początku maja działa Nocny Targ, który zapowiada się na najlepszą dolnośląską miejscówkę nadchodzącego sezonu.
.get_the_title().

Nocny Targ Tęczowa ulokował się na terenie hurtowni spożywczej SPOŁEM, więc przestrzeni jest na tyle dużo, by pomieścić znaczną liczbę foodtrucków. Ale w Nocnym nie chodzi tylko o możliwość zaspokojenia głodu późną porą – to przede wszystkim przestrzeń do spędzania czasu ze znajomymi i rodziną.

Źródło: fanpage Nocny Targ Tęczowa
Źródło: fanpage Nocny Targ Tęczowa

Event wystartował wraz z długą, leniwą majówką, od razu oferując wszystko, co najlepsze: świetne jedzenie, bezpłatne koncerty, tańce do rana i strefę relaksu.

Nadchodzący weekend będzie trzecim w krótkiej historii działalności Nocnego Targu na Tęczowej, ale już wiadomo, że pod tym adresem nikt nie będzie się nudził aż do końca sezonu, przewidzianego na ten moment do 29 września.

Wstęp na Market jest darmowy, a miejsce jest otwarte od czwartku do niedzieli. Na Nocnym jest nastrojowo, klimatycznie i pysznie. Dostaniecie m.in. produkowane rzemieślniczo lody Krasnolód, chapsniecie bao lub sajgonkę od Ośmiu Misek, zagryzając burrito i taco w różny wariacjach od Hola Burrito&Taco. Już od tego tygodnia na stałe zawitał Wartburger, a na lipiec i sierpień zapowiedział się Pastrami Summer z pysznymi kanapkami. A po jedzeniu czas na strawę dla duszy – będzie niebiletowane kino plenerowe, stand-upy, znani dj-e, muzyka na żywo na dużej scenie czy wykłady z panelami dyskusyjnymi.

Źródło: fanpage Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa zaprasza też chętnych wystawców i zainteresowanych kupnem na planowane targi vintage, winyli czy roślin.

A jeśli chcecie zapewnić rozwijającą rozrywkę dzieciom, zabierzcie je na tutejsze warsztaty z gotowania – które ruszają już w czerwcu – a wy w tym czasie możecie złapać chwilę odpoczynku na pobliskim leżaku.

Sprawdzajcie bieżącą rozpiskę atrakcji na fanpage’u, by nie przegapić żadnych interesujących Was wydarzeń.

Nocny Targ Tęczowa kontynuuje chlubną tradycję Gastro Nocek na Dworcu Świebodzkim, oferując jednak znacznie więcej niż poprzednie tego typu inicjatywy. Serdecznie zapraszamy, by najbliższe miesiące spędzać przede wszystkim na Tęczowej – bo wiadomo, że letnie wieczory są najlepsze pod gołym niebem.

Źródło: fanpage Nocny Targ Tęczowa

Tekst: KG
Zdjęcie główne: fanpage Nocny Targ Tęczowa

FOODIE