Not Pot, czyli czekoladki z dodatkiem konopi indyjskich, które relaksują po ciężkim tygodniu

Słodkie połączenie oleju konopnego, kakao i syropu klonowego, po którym nie będziecie na haju.
.get_the_title().

Na koniec ciężkiego tygodnia każdemu z nas należy się coś słodkiego. Co powiecie na czekoladę? Ale nie taką zwykłą, tylko tę, która ma potwierdzone właściwości odprężające. Not Pot to kolejny produkt spożywczy, które wpisuje się w trend jedzenia z dodatkiem konopi indyjskich. Jest reklamowany jako suplement diety, który przyjmuje się w formie czekoladowych serduszek. Każde opakowanie zawiera 30 czekoladek, czyli dawkę idealną na miesięczną terapię antystresową.

Źródło: notpot.com

Słodkości kryjące się pod nazwą Not Pot wyprodukowano z naturalnych składników: nasyconego CBD oleju konopnego, kakao, syropu klonowego, wanilii oraz znanego w indyjskiej ajurwedzie zioła ashwagandha. Czekoladowe serduszka, bogate w wartościowe i znane z uspokajających właściwości składników, w najsłodszy z możliwych sposobów pomogą w walce ze stresem i zaburzeniami lękowymi.

Jeżeli jednak zastanawiacie się, czy czekoladki Not Pot sprawią, że poczujecie się na haju, odpowiedź brzmi nie. CBD, które wchodzi w ich skład, nie jest kannabinoidem psychoaktywnym.

Źródło: notpot.com
Źródło: Mommyish
Źródło: Mommyish

Źródło: Bustle

FOODIE