Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowy, rewelacyjny koncept w Warszawie! Poznajcie FHouse Warsaw

FHouse będzie wyjątkowym miejscem stworzonym po to, aby łączyć kulturę, modę, muzykę, rozrywkę i biznes. A wśród wielu klubów ten będzie wyróżniał się pod każdym względem.
.get_the_title().

Koncept został stworzony pod egidą Fashion TV i jest jedyną tego typu przestrzenią w Europie. Fashion TV to pierwsza telewizja na świecie łącząca modę, muzykę i styl życia. Założona przez francuskiego biznesmena polskiego pochodzenia Michela Adama Lisowskiego, działa na rynku od 1997 roku. Jest to platforma multimedialna, która oferuje przegląd światowej mody i najnowszych trendów. Kanał dostępny jest w ponad 2000 sieciach telewizji kablowej na całym świecie, a najnowszy koncept FHouse ma być diamentem na skalę światową i wszystko to w samym sercu Warszawy!

Foksal 19, uliczka tuż przy Trakcie Królewskim to jeden z najbardziej prestiżowych adresów stolicy i to właśnie tam niedługo zawitają elity.

Już 13 i 14 marca wszystkich fanów ekskluzywnego świata mody, wykwintnej kuchni i oryginalnej sceny klubowej powita FHouse. I jak przystało na historię budynku, będzie to miejsce niezwykłe, a sama lokalizacja w czteropoziomowej, zabytkowej kamienicy już robi wrażenie.

Jak głosi historia, od lat było to miejsce popularne wśród ówczesnej arystokracji. W XVIII wieku znajdował się tam prywatny, niezwykły ogród rozrywki, gdzie przy muzyce i występach akrobatów można było relaksować się spacerując. Dokładnie pod numerem 19 znajdowała się siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, właściciela kamienicy i organizowano tam dobroczynne bale oraz imprezy kulturalne. Sam Henryk Sienkiewicz i Bolesław Prus bywali w tej okolicy!

Taki jest też jeden z celów FHouse Warsaw. Koncept ma przywrócić ulicy Foksal jej dawną świetność. Prezentowanie światowych trendów mody ma iść w parze z najwyższą jakością i zadowalać nawet najbardziej wymagających gości poszukujących nowych inspirujących doznań.

Na każdym piętrze FHouse będziecie mogli spodziewać się różnych atrakcji, ale także poczuć smak luksusu. To wszystko za sprawą niezwykłych projektów wnętrz wykonanych przez Marco Belotto, który od ponad 20 lat tworzy ponadczasowe wnętrza dla wyjątkowych ludzi na światowym poziomie.

– Projekt musi być technicznie doskonały, ale – aby uznać go za kompletny – powinien płynąć z serca, z najwyższą dbałością o detale. Dlatego czuję się odpowiedzialny za koncept nie tylko na etapie jego tworzenia, lecz także przez cały czas realizacji. Muszę być pewny, że obraz, który stworzyłem, został przetłumaczony na rzeczywistość zgodnie z zamierzeniami, i że powstała przestrzeń będzie szczęśliwym miejscem – mówi Marco Belotto.

Dla was odkrywamy tajemnice wszystkich czterech poziomów konceptu FHouse Warsaw! Sami oceńcie czy dla was też brzmi to bardzo intrygująco!

Poziom 0: Restaurant & Lounge

Na najniższym poziomie znajdziecie miejsce spotkań zarówno prywatnych jak i biznesowych oraz odpoczynku po całym dniu. Wyselekcjonowana muzyka ze światowych wybiegów mody zrelaksuje was, a wyszukane dania i koktajle inspirowane kolekcjami słynnych projektantów na pewno dodatkowo umilą waszą wizytę.

Każdy będzie mógł zamówić tematyczny talerz, do wyboru rybny, mięsny, wegetariański lub z owocami morza, a  jedzeniem będzie mógł dzielić się z kompanami przy stole.

Ma to być prawdziwy foodsharing jakiego jeszcze nie było w Polsce! Strefa będzie czynna 7 dni w tygodniu.

Poziom 1: Cigar Room / Boutique

Miejsce dla prawdziwych koneserów, gdzie będziecie mogli wybierać spośród starannie wyselekcjonowanych produktów, od najwyższej jakości cygar po perfumy i wysokiej klasy biżuterie. To tylko niektóre propozycje, bo po więcej zapraszamy was osobiście.

Poziom 2: Sala Klubowa / Scena Dinner Show / Main Bar / Loże

Ciekawe wnętrze Sali Klubowej, na które składa się bar, scena, loże VIP i multimedialny ekran do kreacji wizualnych zaprojektowano z myślą o programach artystycznych i dobrej zabawie.

Mają gościć tu światowe gwiazdy scen klubowych, a w planach są też widowiskowe Dinner Shows, czyli coś w rodzaju wykwintnych kolacji w niezwykłej oprawie artystycznej z udziałem najlepszych tancerzy, wokalistów, muzyków i akrobatów.

Poziom 3: Michel Adam’s Diamond Super VIP

Na trzecim piętrze będzie znajdował się luksusowy pokój założyciela Fashion TV, Michela Adama Lisowskiego. Ale spokojnie. Będzie on także do dyspozycji dla gości VIP, którzy wchodząc na najwyższe piętro mogą być pewni, że czeka na nich dyskretna obsługa, konsjerż oraz idealne warunki do biznesowego spotkania lub prywatnego spotkania z bliskimi.

Otwarcie FHouse będzie huczne i potrwa aż dwa dni.

Grand Opening Weekend zaplanowano już na 13 i 14 marca. Wydarzenie rozpocznie się kolacją o godzinie 18.00, a o 22.00 przerodzi się w zabawę i świętowanie aż do białego rana. Podczas otwarcia konceptu nie zabraknie znanych gwiazd muzyki, kina oraz świata mody. Przygotujcie się na poznanie Gianluca Vacchi, włoskiego ekscentrycznego milionera, który postanowił porzucić karierę biznesmena i zostać DJ-em, Michela Adama, założyciela Fashion TV, Ani J, oficjalnego głosu Fashion TV oraz Cathy Guetta, producentki muzycznej i performerki, a prywatnie byłej żony Davida Guetty.

Możecie liczyć także na pokazy mody, doskonałe jedzenie i wiele więcej niespodzianek!

Na scenie pojawią się:
13.03. piątek
Gianluca Vacchi Ellys Leon Lunnas
Tyron Dixon Robert Sevillano Viktor Olle
Ania J (vocal) Koala
Jaco

14.03. sobota
Cathy Guetta pres.Cathylicious Ellys Leon
Robert Sevillano
Jaco
Neevald Biskup Punchline

FOODIE